örgü hakkında

 

Tığ işi

Profesyonel örme konfeksiyon üretimi yapan çok sayıda üretimi ve el sanatları vardır dünyada. Ancak, birçok kişi bağımlıdır tığ işi ve kendi amatör amatör yaratıcılık hakları konusunda konuştu. Boş zaman olduğunda bu ev onların boş zamanlarında ve zorluk genellikle yapılır.  En sevdiğim hobim her zaman insanların pozitif ve büyük bir sevinç bir sürü getiriyor.

Eğer el sanatları gibi, o zaman tığ ve örgü şişleri de güzel ve pratik şeyler ile aile sağlayacak olan mükemmel bir seçim olacaktır.  Eski çağlardan beri bilinen iğne biçimi olarak Örme. Kökeni tarihi eski zamanlara bizi geri götürür.  Örgü eski Mısır'da popüler oldu ve görünüşte oraya ve yayılması Avrupa'da ve dünya çapında vardır.

Şimdi, örme makineleri varlığına rağmen, el örgü ve kroşe çok popüler ve çok ince bir el işçiliği olduğu gibi, ancak kabul.  İlk tığ işi sadece erkeklerin ve sadece daha sonra daha kadınsı eğlence oldu. Örgü TığBu Amerika Birleşik Devletleri'nde 20. yüzyılın ortalarında da tığ işi bir yarışma yapıldı ve bu adamın kazandığı unutulmamalıdır.

Size nasıl tığ işi bilerek yapabilirsiniz çok yararlı ve güzel şeyler: giyim, dantel, takı, süs eşyaları ve çok daha fazlası.  El örgü uzun bir kaynak ve giyim ve moda bir trend olmuştur. İlgili konuşmacı jarse görsel boyutunu küçültür ve nasıl olduğunu tekrar çizgiler ince kadın figürü olacaktır. En pahalı ürün - elle bağlantılı olanlar.

Iğne veya ortasında başlayan düşüş yapılacak olması. Her durumda bir sistem olacak ve örme sistemi daha da gerekli olmalıdır.  Bu ölçülemeyecek kadar çok arızalarına karşı koruma başarılı çözümler ve yeni formların zevk, maddi yeterlilik için yolu hızlandırmak olduğunu.  Örme giysiler için şemaları ve modelleri yanı sıra, site böyle tatting, ahşap takı, boncuk işi, tsvetodelie, makrome gibi el sanatları diğer türleri hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için, sitenin ilgili bölümlerine bakın.  Ev hanımı - Dünyanın metresi - atasözü diyor. Hostes sadece çok onarım ve hatta tam bir iyileşme çok dikkat aktivitesi ihtiyaçlarının değildir. Ve sonra sorun yaşayan konfor geliyor.  Isteyen ve o iyi bir ev kadını ihtiyacı sadece vasıflı için yararlı ipuçları bir sürü.

Kuşaktan kuşağa bilgi ve tüm dikiş inceliklerini ve kadınların mesleki dikişçi tarih kendini temsil eder.  Bu ince, zarif nakış gibi mi? Bu hale getiren bütün bluz elbise, yaka, dekoratif yastık, peçete, mendil.  O ipek bir iplik gerektiren veya edersiniz  . . . Okuyun:

üç bluz herhangi birisi, bugün size sunuyoruz, Dikimi zor değildir.  Bir modelini temel alır, iyi, bunları yapabilirsiniz  . . . Okuyun: Malzemeler iskussnica.ru

el örgü, tığ, örgü, tığ, elbise