örgü hakkında

 

Tığ işi çiçek Crochet

Tığ Çiçek Tığ Kanca

herkes tarafından ziyaret ev bitkileri dekore etmek istiyorlar. Ev parlak yaz renkleri ile dolu yapamazsınız neden hiç solmaz renkler? Bakalım nasıl "yeşil" ile iç olabilir örgü renkler. Birkaç parlak iplik, kanca, iğne, makas, boncuk - ve zaten orada bir "daimi" renkleri oluşturmak için malzeme.

Birkaç çiçek örme, bir kanca ile silahlı, İlk ve boncuk ve inci (evin dekorasyonu göre seçilecek renk düzeni ve tarzı) ile süsleyin. Daha sonra, yeterince tığ işi çiçek yazdığınız zaman, iyi bir yaz entourage nasıl oluşturulacağı ile düşünüyorum. Tığ işi çiçek farklı şekillerde bir ortamda kullanılabilir, bu nedenle kendi tat ardından çözümler gelir. Yazında herkes yeni bir şey istiyor.

Aynı zamanda, hızlı ve düşük maliyetle yapılabilir güncellemek için arzu edilir. Onu tığ olmak için elemanlar: Burada tasarım çok basit bir sürümüdür. Her şeyden önce, o çiçekler bulunuyor. Teknoloji yastıklar, perdeler, yatak örtüleri ve hatta ayakkabı süsleyen basit bir tığ işi çiçekler üzerinde yapılmıştır.

Bildiğiniz gibi, renk başarısız oldu odanın şeklini ayarlamak için benim ruh değiştirebilirsiniz, ve benzeri, ve küçük bir kontrast detay günlük dekor canlandırmak olabilir. Tasarım yılı kolayca farklı bir tablo olmalı, hatta hafif olduğunu söyleyebiliriz. Ve tabii ki, çiçekler olmadan bir yaz düşünülemez döşeme! Peçete kenarlarında dikili tığ işi çiçek, canlı aksan getirmek.

Ve kışın, bu aksesuarlar akşamları piknik ve tatil toplantılar hakkında hatırlatılır.

iğne, kanca, örgü