örgü hakkında

 

Tığ moda her zaman!

Moda ve moda ile ilgili diğer kişi, söylemek ve tığ işi moda her zaman olduğunu söyleyebiliriz! Ve bu doğrudur. Tığ işi modeller her yerde bulunabilir sonra. Onlar görülebilir: butikler ve mağazaların raflarında önde gelen moda dergilerinin sayfalarında. Şekilde her zaman Crochet! PatikTığ her zaman iğne çok popüler olmuştur.

Kadın tığ işi yapmak Ortaçağ'dan. Böylece kalın olarak taksitli ve iyi bir ev eşyası ve giyim.     Tığ örgü şişleri ile karşılaştırıldığında birçok avantajı vardır. Çiftleşme unsurları zengin bir kanca ve tığ işi hızını örgü hızından çok daha yüksektir. Bu kanca elinizde tutmak için daha kolay olmasından kaynaklanmaktadır. Bir kanca ile yapılan ürünler, daha dayanıklı ve elastiktir.

Ayrıca, daha çok iplik kullandığı için bu yöntem, bir dezavantajı var.     Eğer tığ işi varsa, web sitemizden indirilebilir çizelgeleri ve modelleri kullanabilirsiniz. Tığ işi ürün özel makine ile ilgili şeyler zerafet ve kalite aşağı değildir. Manuel ilgili Kişilik desenleri görünüşünüzü alışılmamış bir çekicilik vermek ve kadınlık önemle olacaktır.

Bizim modeli, tığ kullanarak, peçete, şapka, şal, patik kravat, bere, bolero, elbise, çocuk ve daha fazlası için çiçek, şapka, çanta, oyuncak ve şeyler.     Tığ Eğer sinirler sakin ve yorgunluğu rahatlatmak yardımcı olabilir. Kendiniz ve aileniz ve arkadaşlarınızla bağlayabilirsiniz. Herhangi bir şey gidip mağaza satın almak, ancak kendiniz ya da aileden birinin onu kendi elleriyle kravat çok daha ilginç ve özgün olabilir.

Bu sitemizde ücretsiz olarak indirebilirsiniz, model ve şemalar tığ işi yardımcı olabilir. Bir kanca çok kullanışlı bir araçtır, bu nedenle evde ve hiçbir yerde hem de kullanılabilir. Bu durumda çevresindeki insanları rahatsız olmayacaktır.     Nasıl iğne bu basit formu öğrenmenize yardımcı olmak için, yeni başlayanlar için özel olarak tasarlanmış örgü, tığ işi bizim dersler sizi bilmiyorsanız.

Web Sitesi tığ teknikleri ana başlayanlar öğretmek için gönderilmiş, hem de onlara zevk getirecek, örgü, fashionistas bagatellerinden sağlamanıza yardımcı olur. Malzemeler RUKO-delie.ru

patik, örgü, tığ şeması, bir şapka alır