örgü hakkında

 

Tığ işi çimen çiçek oluşturulması

Bugünkü yazısında - tığ işi çiçek çiçek alanları kısa bir tarihçesi. Bir çiçek kadar zor değil Bağlantı - Daha önce bir örnek gördük. Yeterli olmazsa, örgü çiçek üzerindeki deneylerde kullanılabilecek birkaç püf noktaları bilmek, onların çiçek icat başlamak için. Şemaları olarak, teklif yok Bir çiçek friform - Bütün bu çiçekler diyagramları olmadan, doğaçlama ilişkilidir. Burada karmaşık bir şey yok. - Kroşe için fotoğraf renkli pamuk ipliği, bambu, viskon, keten ya da yün kullanabilirsiniz: Biz elindeki her şeyi alın.

tığ işi çiçek Creatures çiçek alanları yokalın yün iplik Çiçekler çok daha büyük pamuktan daha olacak, ancak öğrenmek için çok daha kolaydır. Papatya, unutma beni papatyalar ve diğer çiçekler istediğiniz rengi eklenen bir dairenin ortasında çiçek üsleri tip gibi örme vardır. Basit örgü zincir Yapraklar - her 6.7 döngüler arkuat bağlanmak hava döngüler. Cep ya da şapka için mükemmel dekorasyon, değil mi?

Çan için, lilyum, kardelen, ve böylece küçük çan bir sürü ilişkilendirmek istiyorum. Bir özel ana sınıfı yanlısı ayrıntılı olarak bunu nasıl. Sadece çok küçük çan gerekir. Hava zinciri kök döngü bağlanır ve yaprakları ile örme çubuklar yo. çan cihazınızda, boyun aşınma ve yerine boncuk bağlamak için takı yapabilirsiniz, ya da bir şapka, hatta doğrudan saç.

Yapraklar, çoprabalığı örneğinde olduğu gibi, çiçek ve sapları bağlama sürecine doğrudan örme. Cular için, Hercai menekşeler ve haşhaş çiçek seredinke temel düzlemine bağlı puchochki yara konuları kullandı. Bu toplu yemyeşil çiçek çıkıyor. Iplik uçları kesilebilir - o zaman bir şakayık, ya da bırakın.

Bu çiçek kurulması hakkında daha fazla - gelecek yıl. Bir örnek çiçeklerle hazır süslemeleri örme. Ürün çiçekler izin veriyorsa siz dikmek ya da tutkal ve çıkarılabilir çiçekler olabilir olabilir - bir küçük bulavochkah gör. Malzemeler cmapywka.ru

yo, tığ işi, çiçek, tığ, tığ, yo