örgü hakkında

 

Tığ işi temelleri

Temel tığ yoDers 1. Örgü tığ işi temelleri insana yarar sadece getirmelidir. 1: Yani birkaç kural hatırlıyorum. Koltuğunu geriye yaslanmış, arkanıza yaslanın. Dersleri 2 örgü için en uygun vücut bu durumu. Iplik bir top ya da çile her zaman sol tarafta olmalıdır. Kapalı sürdü önlemek için, bir kavanoz ya da kutuya koyun. 3. Yalan değil Tie!

Bu göze çok zararlıdır. 4. Ara vermeden saatlerce Örgü etmeyin. 5. Hareketleri düzgün ve pürüzsüz olduğunu, bu yüzden acele etmeden her şeyi yapın. 6. Düşük ışıkta Örgü etmeyin. Işık sol tarafta düşmek gerekir.

7. Ince değil iplik ışık öğrenmek BARİYER, uygun büyüklükte (iplik kanca eşit olmalıdır başında, en ince noktasında) kanca. Parlak filamentler tarafta döngü düşünün ve örme anlamak daha uygun olacaktır. DERS BİR iplik sonunda alın ve sol işaret parmağı üzerine koydu. Kalem tutma gibi sağ elinde bir kanca atın.

Başparmak ve işaret parmağı, bulunduğu için, kanca düz kısmı yatırılmalıdır. Kanca baş dikey aşağı bakmak gerektiğini, ancak doğru biraz açılı olması. Tığ her zaman HAVA LOOP (kısaltılmış - VI) zinciri ile başlar. Onlar - işin temeli. Alttan iplik almak ve döngü içine çekmek için kanca iplik, başın bir döngü olun.

Sıkıca kanca yatıyor böylece ilk döngü sıkın, ancak kolayca sonraki ulaşabileceğini. Temel tığ örgüilk döngü miktarı sonraki tüm döngü boyutunu belirler. Şimdi iplik kanca almak ve ana döngü içine çekmek için geri gidebilirsiniz. Şimdi zincirinin ilk halkası örme.

Farklı loop-döngü Tie için, aynı uzunlukta bunları çekin ve zincir düzgün ve güzel elde olduğundan emin olun. Ne zaman örgü kanca IS TA kanca döngüler, sayılmaz. Döngü sayısı içinde kalıp bir parçası değildir ve üzerinden hangi sonraki streç bir döngü yol olarak kabul edilmektedir. Zincirinin hava döngüler bakalım.

Her döngü üç kısımdan iplik oluşur ve gelecekte ve örgü gerçekleşecek gibi zincir, yatay konumda döndürmek için varsa, iplik, tek bileşenli, aşağıda üst üste ve üçüncü arkasında olduğunu göreceksiniz. Konu bu üçüncü bölümü önceki döngünün alt bölümünün devamı niteliğinde olup gider. Tığ işi temeli sc (sc) ve yo (PRS) ile Stil vardır.

Bu UÇAK MENTEŞE ile birlikte, onlardır (CAP) büyük bir mnogobrazie desenleri sağlar. Tığ genellikle iki satır (ileri ve geri) veya bir daire (bir daire, oval, kare, vb) 'dir. Biz olmadan en basit sütunlu, ileri ve geri yönde örme satır başlar yo. yatay olarak palmiye yatıyordu böylece elinde zincir atın.

Kanca gelen zincirinin üçüncü halkası da kanca başkanı girin, kanca bir döngü sayılmaz. Döngünün üst kısmı altında Kanca yazın. Iplik almak ve zincirin döngünün içine çekin. Eagle Eye iki döngü kuruldu. Bir kez daha, iplik almak ve iki döngüler üzerinden çekin. Şimdi ilk sc (sc) var.

Üzerine sonuna kadar böylece bir sonraki, daha sonra ikinci sütunda sonraki st ve aynı şekilde örme koyuchok girin ve. Artık sc ilk satırı var. "Bir düğüm" olduğu gibi son sütun, son döngüde en son evre için kravat daha iyidir, daha sonra kenar pürüzsüz ve düzgün görünür. Temel tığ örgühava döngü çok sayıda korumak için her zaman yapılır.

Sayıları yüksek sütun nasıl yapıldığını bağlıdır. Bizim durumumuzda, yüksek gereken bir hava döngü bir dizi için, bağlayıcı sc iken. Bazen ikinci, ama ilk çağrı bazı açıklamalarında. O, yardımcı bir işlev kaldırıyor. Yani tek uçak döngü alır.

Bu kitapta sayfaları çevirmek gibi örme açın. Şimdi ters yönde örme gidiyoruz. Bir kanca bu yüzden ilk döngü içinde kanca ve üst ve döngü alt kısmını girin. Tığ işi iplik yakalamak ve döngü içine çekin. Yine iki döngüler koyuchke döndü var.

Yine, dize kanca kapmak ve iki döngüler üzerinden çekin. Sonuna kadar devam edin. Standart döngüler sc kanca için döngünün iki satır altında eklenir, ama göstereceğiz daha sonra bazı etkileyici etkileri sadece alt altında kanca tanıtmak, ya da sadece üst iplik altında elde edilebilir. Temel tığtren ve herhangi bir genişlik ve yükseklik örme bir parça tavsiye çok beceri korumak için.

Evet, çok sıkıcı olması durumunda, hayal gibi bulaşık yıkamak için bir sünger ya da bebek için herhangi bir eşarp gibi yararlı bir örme bir şey. En önemli şey - sütunlar, akıcı hareketler, ve rovnenkie döngü performans otomatisite ulaşmak için. Ilk önce bir çarpık ve çirkin gibi görünüyorsa cesareti olmayın. Sen öğrenmek gerekir! Bir sonraki derse ben ile yo.malzemeler www.myjane.ru

yo, tığ, kanca, tığ, yo