örgü hakkında

 

Tığ işi

Bu teknolojiyi geliştirmek için gereken tek şey, bir kanca ve iyi bir ruh hali bulunuyor. Tığ işi özü size konu bir sonraki döngü diğer döngüler ve döngü içinde kanca ve streç iplik atar ve böylelikle yeni bir döngü elde örme önce olması. Biz örme kullanılan döngüler temel türlü bakmak önce, iplik ve kanca tutmak nasıl düşünün. Başının kanca ana öğesi.

Başın üst dar ve biraz daha bilenmiş. Bu döngünün içine kolayca kanca için gereklidir. İçinden bir dişli bir kanca üzerinde bol dökümlü konum zamanda döngü başka bir dizi, iplik baş derinleşmesi sıkıca ve kaymaz. Için tığ işi sürekli iplik ve bir kanca seçmeniz gerekir diğer küçük şeyler kaydırarak deli değildir.

Bu makalede ayrıntılı olarak ele alındı. Kanca tutma yöntemi: bir kalem olarak, orta parmak bir yastık oturan, başparmağınız ve işaret parmağı arasında tutun sağ elinde kanca almak, kanca başkanı bize bakıyor baş ucuna kendileri tarafından açın. Orta parmak serbestçe kanca slayt örgü zaman. Düzgün sol elinizle örgü ipliği almak gerekir önce hazırlamak için kalan, kanca bizim elimizde yani.

Konu tutma yöntemi: bobin iplik, orta parmak ile yüzük üzerine geçirerek, sol elinin işaret parmağı koymak ve küçük parmak altında.     Parmağı yatıyor iplik, sonu, baş parmağınızı basılı tutun. Daha sıkı palmiye karşı baskı serçe parmak, o örme sırasında gerginlik düzenleyen iplik yakalar. Artık dünyaya dalmaya hazırsınız ve Bu aynı. Kaynaklara dayalı mirnitok.ru

Related Posts:

tığ, yo, kanca, yo, tığ işi, döngü