örgü hakkında

 

Sen

Crochet kancaları metal, plastik, ahşap ve kemik yapılmıştır. Bu ipliğin kalınlığına seçilir. Örme yün ve kalın iplik yapımı ürünler kalın kanca kullanın. İnce metal örgü kanca fishnet hafif ürünler.

Genel bir kural olarak, kanca deri göre 1,6-2 kat daha kalın olmalıdır. Ama bazen bir dantel model almak ve kalın bir kanca ile bağlayan ince iplik almak. Doğru seçimi Kanca büyük ölçüde örme kalitesine bağlıdır. Bu nedenle, daha önce başlangıç ​​ Yastık, doğru kanca seçili olduğundan emin olmak için küçük bir örnek örgü. Eğer örgü bitirdiğinizde dikkatli yanlış tarafta konuları tüm uçları kaldırmak ve orada sıkın.

Pamuk ipliği üretimi nemli bez ile ütülenir. Buonlar ancak demir dokunmadan, nemli bir bez ile hafifçe otparivayut yün iplik üretimi, ancak harcama tığ örgü için kancalar seçerek başlayın nemli bir bezle yüzey üzerinde kapatın. Daha sonra nemli bir bez çıkarın ve tamamen kuruyana kadar bir süre için masaya ürün bırakın. Ürünün Yani otparivayut parçalar.

Eklemlerde Çapraz bağlı ürünler hafif nemli bir bez ile de otutyuzhivayut. Bu nedenle birçok ürün (şapka, eşarp, balık ağı ve sıkı) demir yoktur. Biten dokuma kumaşlar yıkanır ve kurutulur, düz bir yüzeye malzeme bir parça üzerinde yayıldı. Temel tığ işi sc ve yo alır. Hava döngü. Örme bir zincir oluşturarak, başlıyor, ve tüm örgü modelleri için geçerlidir.

Polustolbik. Bu pürüzsüz ve sıkı yapmak için ürünün kenar örme için kullanılan ve şekiller bağlantı durumdur. Bu Örgü thread: çalışan bir zincir kapmak kanca sonra önceki satır veya 2 döngünün döngü içine bir kanca empoze ve döngü (zincir) ve kanca (Şekil sol) yatan bir döngü içinde doğrudan uzanır.

Sc. Önceki satır veya zincirinin döngü (2 döngü halinde, kanca döngüler hariç) bir kanca girin kapmak ve iplik döngü çekin. Bir kanca iki döngü oluşur. Yine, bir iş parçacığı yakala ve kanca yatarken, 2 döngüler üzerinden uzanır.

Yo Stil. Üzerinde yo mı kanca, önceki satır veya zincir halkası (kanca döngüler hariç kanca üçüncü bir döngü varsa), bir iş parçacığı kapmak ve bir seviye döngü döngü çekin, kanca yatarken içine kanca girin.     Kanca 3 döngüler (bir döngü, yo, loop) üzerine kurdu. Sonra bir iş parçacığı yakala ve kanca (döngü ve yo) hakkında ilk 2 Netley üzerine streç, yine diş çekimi ve kanca son 2 döngüler üzerine streç.

İki yaş sahip bir sütun. Yo iki kanca olun kanca önceki satır (veya zincir 4. döngü) bir döngü içine tanıtıldı, bir iş parçacığı ve streç döngü yakala. Bir kanca dört döngü oluşturdu. Bir iplik alın ve 2 tarafından yayma, ilk döngü, kanca yatarken, sonraki 2 döngüler zva kanca üzerine streç yeniden iplik kapmak, bir kez daha dize yakalamak ve kanca son 2 döngüler yoluyla dize germek.

Hava döngüler bir kapalı halka. Halka yapıştırılmış kapalı döngü sayısı.     Hava döngü Polukolechko. Onların sayısı polukolechke yapıştırılmıştır. Ok yönü gösterir ve örme başlar. * - Bir yıldız deseni (Resim uyum) büyük bir kısmını ayırmak. Onlar esir döngüler bir arada tüm dizi tekrarı gerekir olduğu anlamına gelir. Malzemeler homefamily.rin.ru

Örme, delikli, tığ, tığ, kanca