örgü hakkında

 

Özellikler kanca

Uzun yaşamın yolu çeşitlendirmek, ev dekore etmek için çalışıyor, insanlar basit formlar ile birlikte mütevazi bir kombinasyonu basit malzemeler kullanarak çalışmışlardır kalıpları, büyük bir beceri ile elde etti. Örgü El başlangıçta daha sonra bir sanat formu haline sadece faydacı zorunluluk olarak ortaya çıktı.

Ilk döngü icat kim ve ne zaman, hiç kimse bilmiyor, ama uzun ben çağımızın çok önce bu harika döngü doğduğu bilinmektedir. Mısır'da, mezarların bir çocuk örme terlik bulundu, arkeologlar bu kadar fazla dört bin yıl bulduk.  Ve çağımızın örgü teknikleri ve ilkelerinin başında en üst düzeyde idi.

İlginç bir şekilde, örme ilk bir erkek meslek olduğunu ve erkek  özel anlaşmaların kadın rekabet ile mücadele etti. 1612 yılında Prag chulochniki ceza ağrı tek bir kadın çalışmaz söyledi! Ancak daha sonra, örme zaman yaygın oldu, onlar öncelikle kadınlar tarafından meşgul oldu. Ve hala erkek örme ilgi kaybetmedik.

1946 yılında, tığ insanın ulusal Amerikan rekabeti kazandı ve ödül - Altın kanca - şahsen Estee Lauder ile servis edilir.  Bugün bu sanatın yeni motifler, kompozisyon teknikleri ve modern malzemeler ile zenginleştirilmiş, gelişmeye devam etmektedir.  El örgü dikiş diğer türleri ile olumlu karşılaştırır. Iplik - - çok kaybı olmadan birkaç kez kullanılabilir özellikle çekici kaynak malzeme olmasıdır.

Benzersiz, eşsiz bir model üretebilir örgü El.  Özellikleri gibi dantel, battaniye, giysi, oyuncak, mücevher gibi süs eşyaları, çeşitli sağlamak için kanca. Gerçekten de, jarse olmadan gardırop hayal etmek artık çok zordur. Knits onların sıcak ve rahat içinde, rahat ve dayanıklı, pratik ve zariftir.

El örgü bize, bireyselliklerini ifade iplik doku ve renk seçerek görüntüyü tasarlanmış sağlar, bu ürünlerin tasarım ve stil, örgüler. Kaynaklara dayalı moikompas.ru

Related Posts:
  1. cap
  2. örgü, tığ düzeni

el örgü, tığ, tığ, desen