örgü hakkında

 

Örme Kancalar

Örme Hooks farklı malzemelerden yapılmıştır:. çelik, ahşap, plastik, kemik ışık ve iyi cilalanmış kanca kullanmayı tercih Hooks kanca sayısından daha 12-15 cm daha az Konvansiyonel kanca uzunluğu (derinlik kanca çalışma bölümünün boyutunu belirler.) sayısı bakımından farklılık gösterir. , ince örgü için iplik

Örme Tığ HooksTunus kroşe için özel kanca vardır Uzunluğu 20'dir -.. 40 cm, tüm çubuk olmalıdır düzgün ve düz (yok şişlik). Bazen, kolaylık yerine uzun bir çubuk için naylon ip kullanılır. uzun kancaları da numaraları ile ayırt edilir.

iş sonrası önerilen kanca Kuru yün veya keten bez siliniz ve kuru bir saklayın Site örgü için herhangi bir iplik kullanılabilir:. yün, ipek, pamuk ve diğer kumaş, bir kanca yaptı, biraz gergin formu bileşenler eklenerek elde edilir ve yoğunluğu artan veya azalan, döngü azaltmak örgü (çapı farkı. kanca ve çizgiler).

sebep veya herhangi bir ürünün ilk sayısını hava döngü dizesidir. Bu satırları bir desen parçası değildir ve sıfır satır olarak gösterilir. örme kumaş çekme hiçbir zinciri için, daha serbest çalıştırılması gerekir. uygulanması başlatılması modelin 1. sıra, yeni serinin 1. sütun.

Şekil kumaş aynı tekrarlayan unsurdan oluşur. onlar serisinin başında ve sonunda simetrik olarak bulunmaktaydı Yani, gerekli provyazyvat ek sütunlar yerine hava kaldırılması için çeşitli döngüler, vyvyazyvayut ve döngüler. Bu döngü sayısı bu şekilde döngü her model Levha (aşırı) açıklamasında verilir içermez. şema aşağıdan yukarıya okuyun.

Genellikle tek satır bile sağdan sola okunur ve olumsuz - Soldan sağa Diğer durumlarda, oklarla gösterildiği gibi örgü yönde sık sık, ne zaman tığ işi ürünler değil tüm kumaş ve birbirine bağlı tek tek motifleri, yapılacak bir genel kural olarak, merkezden başlayarak bağlayıcı motifi ve... bir daire içinde gerçekleştirilir.

motifleri üzerinde bağlı veya tüm motifleri ayrı ayrı örme ve bir kanca veya iğne ve iplik sonunda birleştirir. malzemeler www.knitting.needle-iş motif bağlama, vyvyazyvanii son satırdaki olabilir katılma. ru

Örgü, tığ, tığ