örgü hakkında

 

Tığ içinde

Şapka, Şapka, bere, eşarp, eşarp, eldiven  Ve hatta kitleri, tığ, çok özgün, şık. Sonuçta, ne kadar güzel - fishnet eldiven, ve ek olarak - bir şapka veya şemsiye. Bir yeni çıkmış  Tığ (ve diğer) ayakkabı? Aynı zamanda bir fantezi craftswomen olarak harika çalışıyor. Zarif tığ işi bere başınızın harika bir dekorasyon olacak ve kıyafeti tamamlayacak.

- Güzel ve gerekli bir şey değil, sadece çocuklar için değil yetişkinler aşk ile ilgili, vazgeçmek değil, onlar soğuk ayaklarınızı sıcak olacaktır.  Tığ pinetochki - birkaç saat, deneyin ve keyfini sonuç değil sadece, ama yakın ve bebeğin nasıl bu güncelleme ile memnun olacaktır.  , Fantazi setleri veya ofis - alem fikirler fantezi yerdir. Ve modellerin güzellik kendisi için konuşur.

Tunica kanca - genel olarak gerekli bir şey, geçit bir plaj versiyonu olarak takılabilir ya da kapalı o tişörtü uygun altında meraklı tarafından.  Giderek, plajda kızlar, kadınlar var  . Bu kullanıcı dostu, güzel. Tığ işi mayo içindeAma ıslak o gergin olmadığını parçacığı uzatmak için bu örgü mayo bilmeli.

Eğer düşünüyorsanız Ve, öyle değil mi  sadece sadece ek olarak, bir korse ve külot en iyi sürümü seçmeniz gerekir genç, ince küçük kızlar için tığ işi mayo, mağazalar kase satmak.  Ben bölüm not etmek istiyorum. Her zevke, yaş, şekil, ne şekil, her favori modeli kendi ölçümleri ve hesaplamaları kullanarak, kendisine isnat edilebilir göre ne akıllı modelleri.

Fakat gitmek için hala zor olanlar için, her model için verilen açıklamalara örme, ancak bunların iplik ve uygun kanca numaraları.  Bolero, Schrage  - Bir öfke, ne tür bir - kollu ve ilişkili farklı desen veya motifler, renkli ve tek renkli olmadan, büyük ve küçük.  - Bu oldukça zaman alan çalışma, ama fayda var!

Özgünlük kat yaz olabilir, garantili, ama bir astar dikmek ise, bu soğuk sezon için uygundur.  Ne zaman örgü ceket, iplik seçimine özellikle dikkat edin, bu sezon uymak zorundadır.  Ve ne güzel, sadece güzel manzara. Büyükanneleri için bu kıyafet, size temelden yanlıştır - Ve bu şal sanmıyorum!  Atkı - omuzlarında yıpranmış ya da bir Headdress olarak kullanılabilecek bir moda aksesuarı.

Ben tüm iyi şanslar ve başarılar dilerim tığ işi! malzemeler vse-sama.ru

alır, şapka, mayo, tığ, tığ işi