örgü hakkında

 

Örme kumaş Bu bir lüks

Örme bez - çok göze alamaz bir lüks. Örme kumaş - örme lükssize kroşe için, evinizdeki dönüşümü nasıl biliyorsanız, bu rahat ve bu bireysellik bir dokunuş ekleyin.  Doğru, değil bez genellikle ince pamuk ipliği, tığ № 1-2 örgü ve dolayısıyla süreç oldukça uzun ve zor, çünkü ne kadar örme için, bu sürecin ana biliyor herkes.

Ama benim ev için lüks bir bez bağlamak ise, sanırım, ve evcil hayvanlar ve konuklar çalışmanızı takdir edeceklerdir.  Ve bu seçim gerekiyordu, ben birkaç çarpıcı modeller üretilir örgü bir açıklama ile masa örtüsü. Bu büyük oval masa örtüleri, masa örtüleri ve kare motifleri ve küçük masa örtüleri, peçeteler.  Örgü ve çay için davet etmekten mutluluk duyarız.

Çok güzel delikli yuvarlak masa tartışması için masa örtüsü.  Başka bir kare masa örtüsü, sanki küçük peçeteler birlikte dikili  Bir sıradan olmadığı için bu masa örtüsü sadece muhtemelen kazandı ...  Bu makalede, bu siteye maddi bağlantının bir basım olarak, site için hazırlanmıştır! Kaynaklara dayalı www.liveinternet.ru

Related Posts:
  1. mayo

delikli örgü