örgü hakkında

 

Sweatshirt Örme

İlk olarak, askeri üniforma bir yer almaktadır. Ve kadınlar kendiniz için denemek için bu başlık değiştirdiniz. Yavaş yavaş elde popülerlik alır, Avrupa'dan bize gel. Ve şimdi, onun modası asla alır gibi görünüyor. Hemen hemen herkese uygun şık ve rahat bir başlık bulunuyor. Sadece kışın, bu ve güz ve bahar giyin. Bazı insanlar benzersiz bir görüntü oluştururken, hatta yaz aylarında bere giymek gibi.

Bu kış, popülerlik zirvesinde. Ayrıca, 2011 yılında ana eğilim olarak adlandırılır. Büyük ve küçük bere hem de bu sezon, güncel,. Çok ilgili tam bere örme. Ana renkleri siyah ve gri, aynı zamanda bere ve diğer renkler olabilir. Ayrıca onlar sadece market, alışveriş merkezi veya mağaza, ancak bağlantının kendisini satın alabilirsiniz bere örme.

Bu hayal güçlerini kaptırmak ve bu tür şeylerin bir şey, orijinal oluşturmak için iyi bir fırsattır. Hatta farklı giysiler ile birlikte olacak, değişik renk ve tarzda birden bere bağlayabilirsiniz. Tabii ki, bu biraz çalışma gerektirir ama sonuç buna değer olacaktır. Bere bir diğer avantajı da her yaştan kadınlar için uygun olmasıdır.

Bu yanı sıra birinci sınıflar ve bayanlar, öğrenciler, iş bayan, büyükannem olabilir. Hatta moda örme bere ile birlikte en mütevazı kıyafetleri, benzersiz ve şık olacak. Kışın, tabii ki, daha iyi yün kalmayı. Ama ince filamentler yaz uygun bere için. Siz, şerit veya düğmeleri dantel alır dekore edebilirsiniz.

örme Beret alır ÖrmeÖrme Bereliler alır Örme: ne giymek? Aşınma farklı alır: arkada, bir yanda, kulak arkasına saklanmış. Saç gizlemek değil, ancak bir bere kaldırabilirsiniz. Örgü bere iyi ile elbise-bir mont, kaban ve uzun bir hırka ile kazak.

Bu tarz bir sever iseniz, rahat, daha sonra mükemmel uyum götürür. Ama spor giyim örme bere iyi görünmüyor. Çok şık bere ince iplik görünüm ve Rhinestones, pul veya broş ile dekore edilmiştir. Romantik tarzda Bereliler bir şal ile iyi görünüyor. Bu aynı zamanda onun çanta tonunu bağlanabilir alır. Birimin her kadın alamaz koymak için karar verin. Ama çok orijinal görünüyor.

Ve eğer yeterli zaman ve sabır varsa, kiti, mont ve bere bağlayabilirsiniz. Yaratıcı olun ve yeni bir şey yaratmak. Sonuçta, Örme Bereliler kesinlikle uzun süre moda olacak. Malzemeler myaccessory.ru

örgü, bir örme bere, elbise alır