örgü hakkında

 

Örgü kap konu

İhtiyacınız kiti örme için:.. iplik "Alpaka" Şirket CEAM (% 100 alpaka, 167 m/50 g) 450 gram Örme bir konuşmacı № 4 ve № 2 kanca.  Örme için Patterns: (. Lisans s. - Izn Etc, izn P. - Lits.p..) Yanlış pürüzsüz bir yüzey.  2 toplamlarda şapka ortak iplik Örme Programı 3 (Şekil 32 vb) ve enine yönde 30 döngüler ve kravat kazandı. 1. ve 34. s. için model tekrarlayın 3 kez, daha sonra 35. 40 inci serisi ile bağlayın.

Kroşe sanat. 18 cm yo hiçbir alt kapak çapı  Örgü alt yumuşak olmalıdır.  Iplik almadan, alt Tuglie bir kanca kravat. Dikmek için Cap.  Örgü shirtfronts Programı 1 30 döngüler ve kravat kazandı. Daha sonra gömlek ön tipi 16 döngüler ve örme jartiyer 8 cm viskoz

kalmayıncaya kadar, ön duvara 2 STS birlikte her satırda döngü provyazyvaya azaltın bir döngü üstüne yan örgü ile . Sadece gömlek-ön ikinci tarafı bağlayın.  Örme eldiven eldiven iki yarısı örme vardır. Şekil 2 22 döngüler ve kravat ile. Tığ parçacığı için şapka ÖrgüBind yüz eldiven iki özdeş parçalar.

22 STS ve jartiyer kravat 5 satır ile iç tarafında. Sonra ters örgü dikiş bağlamak başka 18 satır. 1 örme 19. satırında, No izn., N. 7 ekstra kaldırma gör. Bu örgü iğne. sonuna kadar.  Gibi örme 20. yenisi daha ekleniyor: iğne aramak için 1 kişi, 7, vb (yerine ekstra Spokes çekilen 7 STS.), 1 izn.. 36 serisi Kravat ve ön duvarı boyunca 2 döngüler her satırın sonunda çıkarma, provyazyvaya başlar, ama yakın 8 § kalan döngüler olacak.

Ayna görüntüsünde ikinci örme eldiven iç kısmı. Jartiyer 8 sıra viskoz ekstra konuşmacı ile döngüler üzerinde kravat. Eğer döngü bittiğinde kadar sonra azalmaya başlar, provyazyvaya 2, her satırın sonunda birlikte döngüler. Örme, diğer taraftan ve parmak 2. yarıda örme 7 STS çevirin.

Tığ işi sanat bağlama eldiven ve başparmak birlikte her iki yarısı. b / n Rhinestones ile set dekore hazır, nashiv bunları listelerinde kutladı.  Eldiven ve şapka. Tığ Takımı

malzemeler yzelkom.ru

Örme . iğneler, yo, yo, örgü, elbise