örgü hakkında

 

Orada bere örme hangi yöntemleri

Var bere örme bazı araç bağlamak ve nasıl alınır? Ama aslında bu örgü şapka için birçok farklı yolu vardır. Bu örgü yapabilirsiniz alır beş konuşmacı,Bu üst yanı sıra jant ile başlayın, siz enine yönde örme ve çapraz tığ işi Gores yapabilirsiniz.  En popüler yol alır Biz kravat hakkında konuşacağım.  Yani, bu arada ilk.

Bizim örgü yukarıdan aşağı alır alınıyor.  İlk olarak, verilen Kenar yedi döngüler toplamak ve bir sonraki üzerinde örgü devam şeması : örme ilk satırı - bir yo ön halkası olan ve bu nedenle sonuna kadar, ikinci serisi (aynı zamanda böylece örme hatta tümü) - provyazyvaem yo delikli yaratmadan döngüler geçti. Üçüncü sıra da ilk olarak provyazyvat olacaktır. Bundan sonra altı dilimleri içinde bütün döngülerin bölmek ve kırmızı iplik sınırlarını işaretlemek için gereklidir.

Sırasında kama genişletmek için sonraki yo üzerinde bir iplik döngü bu şekilde işaretlenmiş iki taraftan birini yapmanız örme: üç kez ve altı kez her üç sıra bir dizi. Geleceğin alt her zaman düz bere olduğu gerçeğine dikkat etmek önemlidir.  Yarıçapı uygun büyüklükte alt ulaştığında olmadan artar 3-4 inç provyazyvaem.

Baş çevresi eşit oluşan döngüler, sayısı dört etap çıkarma yapmak için başlayın. Daha sonra, beş santim provyazyvaem silgi.  Ve konuşmacı nasıl bağlanacağını takozlar eşit sayıda alır? Yılının ikinci yaygın yöntem düşünün Örme Bereliler.  (Örneğin, beş veya yedi) oluşan takozlar sayısına iğne atın. Döngü sayısı hesaplama için doğru ve Aks veya sakız etrafında ön örgü dikiş kazanacaktır.

Bundan sonra, sekiz inç örgü desen ve istediğiniz şekli ek yapıyor alır vermeyi severdi.  Daha sonra, altı santimetre eklemeler olmadan örgü ve alt vyvyazyvaniyu ürünleri (üç bölünmüş dozlarda azalma ile) geçin.  Tüm kalan döngüler bir dize çekin ve iyi hazırladı gerekir.  Sonraki yazı: EN POPÜLER HABERLER BUGÜN! Malzemeler liveissue.ru

bere, bere, yo, yo, düzeni