örgü hakkında

 

Nasıl bağlantı yapmak alır

2-5 iğneler, çapraz dantelli Gores ya da enine yönde için ağız veya üst kadar farklı şekillerde, örme Bere. 1 - y yolu. Baş ve ağız uygun elastik 1 x 1 Kaburga veya çift jartiyer karaağaç-Coy çevresi eşit döngü numara çevirdi. Sağ iğne üzerinde döngü değil provyazyvaya kaldırmak için 1 satır 1 ön, 1;

2. serisi örme yüz filme döngü, sağ iğne üzerinde çirkin döngü asansör değil provyazyvaya. 2. sıra tekrarlayın. Istenen yüksekliğe jant bağlayarak, yo ya da ediniyor döngüsü önceki satır kaldırma ile döngüler tek tip bir ek üretir. Bere için desen, yo (İngiliz ve sakız gibi) seçilirse o zaman yapmanız gereken sözlerine ekledi.

Ayrıca yaptıktan sonra, seçilen model örgü 14-16 cm (stil). Sonra vyvyazyvayut alt. Çıkarma üç adımda yapılır. İlk döngüler, örme üç santimetrelik tam sayısının yarısından çıkarır. Ikinci kez döngü, örgü üç santimetre geri kalan kısmının yarısı çıkarır.

Birlikte iki döngüler tarafından üçüncü kez provyazyvayut kadar uzun, ancak 10/12 döngüler olacak. Iplik Terminate, bir örgü iğnesi içinde geçmesine açık döngü içinde iğne streç, diş sıkma ve düzeltmek ve tarafta dikmek dikey bir örgü dikiş alır. Bere yukarıdan aşağıya sığacak.

Kenar dışında Yazılan yedi döngüler, ve aşağıdaki gibi taksitli: 1 satır 1 yo, K1, vb, 2. sıra ve yo desen örgü tüm çift satırlar İlk olarak üçüncü serisi; provyazyvayut değil şekillendirme delikli döngüler geçti. Takozlar 6 bölüme döngü bölün. Kama sınırları renkli ipliklerle kaydedilmiştir.

nasıl ben bağlantı yoaşağıdaki sırayla işaretli döngüler her iki tarafında yo yapmak bir örgü için kama gelecekteki genişleme olarak alır: arka arkaya 3 kez ve altı kez her 3 serisi. Alt düz bere olduğundan emin olun. AB (Şekil 2) alt çapı 14 cm eşit olduğunda, 3-4 cm örme (BV) artar değildir. Sayısı kafa (SH) çevresi eşit döngüler kadar Çıkarma 3-4 saat çalıştırın.

Sonraki Örgü Kaburga 3-5 cm (SD). Örme sürecinde birbirine Tally çapraz dantelli Gores. Sağ döngü sayısı (AA1, Şek. 3) hesaplanmasına yardımcı iplik işe.

Provyazyvaetsya iki satır. Ana iş parçacığı ve provyazyvaetsya iki sıra Katıldı. Sonra bir kama kesilmiş serisi uygun. Her sırada 2-3 döngü nedovyazyvayut.

Yani jant A1G yüksekliğini uygun. Bu iki yönlü kısmi örgü provyazyvaetsya sadece ABDV sitesi sonra. Döngüler SH-örme opak bölüm bırakılır. WA sitede menteşeler ters örgü satırları kısaltır. Çalışma 6.8 döngüler (DB) ne zaman, sonuna kadar EVET provyazyvayut bir dizi yüz. Dikişli serisi de sona ABDVG örme. Vyvyazan kama.

Tüm dilimleri aynı şekilde örme vardır. Son kama bitirdikten sonra, örme 2-3 yardımcı iplik satır ve konuşmacı gelen iş çıkarmak, döngü kapanış değil. Nemli bir bez Otparte, yardımcı iplik çözülür ve açık çevrim yatay örgü dikiş yüz menteşe dikmek. nasıl ben linki alır götürürüst Kenar iplik çekme ve alt kısmına sıkıştırın.

Jant kanca kenarı kalın bir iplik kravat. Bu çerçeve ve HS bağlamak sadece bir kısmı ABDV dahil çizimde kama olamaz. Kenar konuşmacı ve jant üzerinde menteşe koymak için soyma sonra istenilen yükseklikte bağlamak. Daha sonra örgü dikiş yürütmek. 5-7 iğneler (takozlar sayısı) için taksitli alır. Ön raylar veya diğer düz yüzey etrafında döngü ve örme elastik bant hesaplanması için doğru kazanmak.

İleri, örgü 6-8 cm seçilen model, bere şekil eklemeler yapmak. 5-6 cm eklemeler olmadan örgü ve (1 modu açıklamaya bakınız) vyvyazyvaniyu alt başlatın. Kalan iplik döngüleri ve düzeltmek sıkma. Enine yönde taksitli alır.

12-18 cm, baş çevresi ile eşit uzunlukta bağlama yardımcı iplik, artı yardımcı iplik örme bir 5-6 cm Son eşit döngü sayısını Aranan. Tığ kafa bandı Kenar döngü ve herhangi bir kenarına provyazyvayut 3-5 cm lastik bant veya jartiyer astı. Alt kadran Kenar Döngü diğer ucunda iğne Örme. Bu rakam, orta şöyle örgü olmalıdır.

Sonra birkaç Kaburga 1 x 1 satır ve iplik kalan STS sıkma ön boyunca iki döngüler (filme ön ve dikişli), St st birlikte iki döngü tekrar çift lastik bant dört sıra halinde üç satır, çift elastik bant. Bere otparivayut, yardımcı iplik çıkarın ve açık çevrim yatay örgü dikiş dikmek. Dikey dikiş örgü dikiş ve alt kenarları. Malzemeler viazanie.my1.ru

örgü, yo, elbise