örgü hakkında

 

Nasıl alır bağlarım?

Bir daire ve hatta iğneler örme olurdu. Eğer kafa uygun ihtiyaç olarak döngü numarasını yazın. Büyük olasılıkla biraz daha az - germek. Ben deneysel bir test ettik. Örgü seçilen desene başlayın.  Sadece burada, sadece ön tarafta örme unutmayın.   Bir sarmal karşı karşıya olacak, sonra alır sorunsuz olacak - yuvarlak. Eğer tercih ederseniz, geri dikiş yapabilirsiniz.

Sonra spiral, ancak her zamanki gibi ön ve arka tarafında Örgü olmaz. Tamam, rezinochki 1.5-2 cm ve bir döngü ekleyin.

Bazı yerlerde eklerseniz - olacak takozlar (örneğin, Örgü yuvarlak, 8 dilimleri ile mutluyuz:. Döngüler 7 sayısına bölün ve renkli iplik veya ataçları sınırları işareti işaretli ağa çiftleşme gelince uygundur - bir döngü bağlantı iki döngüler ve) bir bere istenen miktarda ulaşana kadar, her zaman öyle. Belirli bir etiketli siteler olmadan, rasgele döngüler eklerseniz - genişlik artış düz bir bıçak almak.

Sonra 1-2 satır - (Bu stile göre isteğe bağlı olarak) döngü herhangi bir artış olmadan tam bir daire örme. Ve aynı alanda bir üst tura başlamak etiketli ve yavaş yavaş (birlikte provyazyvat iki) döngü azaltır.  Ve böylece kadar yakınsama daire. Öncelikle küçük bir örnek deneyin ve ne demek istediğimi anlayacaksınız.  Aslında zor değil.

Ve iplik kaotik bir biçimde pushistenkaya (azalma döngüler) eklemek sonra ince, ve eğer görünmez.  İyi şanslar.  Yedi kez ölçmek, bir - kesti. Malzemeler club.osinka.ru

devre döngü sürer