örgü hakkında

 

Konuşmacı alır

Bağlanmak ve kanca ve kollu alır.  Tığ işi üst örme başlayın. Çapında bir daire temeli. Bağlantı hızlı sc olabilir. Sonra eklemeler olmadan dört sıra uygun ve ödenekleri yapılmış yerlerde döngü çıkarmak başlar.

Sıkı oturmak değil kafa alarak kadar kravat gerekmektedir yüzden. Şimdi üç inç sc kenarında yüksekliği kravat, rachim adım örme tamamladı.  Nasıl konuşmacı alır bağlarım?  Zaman ve hazırlık biraz uzun sürer.  Eğer kravat konuşmacı alır önce, düzgün döngü hesaplamak gerekir.  Büyük tembel ve bağlantı tasarımı (15x15) olmayın, bir santimetre döngüler sayısını.

Bundan sonra, baş çevresi ölçümü gerekir. Ortaya çıkan ölçüm itibaren dikkate iplik çorap sürecinde gergin olması alarak, bir inç çıkarın. Bir santimetre döngüler sayısı ile çarpın.  Bu bere alt örme başlamak için döngü yaklaşık sayısını ortaya çıktı.  Güzel bir kesit buklirovannaya veya ipliği boyalı varsa, bere için desen tercih.

Tercihen döngüler, 8 çoklu gerekli sayıda konuşmacı yazın. Halka Kravat jartiyer yüksekliğinde viskoz üç inç.  Kalın konuşmacı alın ve sonra dikiş ön örgü devam edin. İlk satırda eşit sekiz döngüler eklenmelidir. Iki kez her dört satırda aynı artış adımlar.  Daha sonra yüksekliği tam üç inç örgü.

Şimdi birlikte sekiz eşit parçaya ve her bölümü provyazyvaya iki uç halkaları içine örgü bölme, çıkarma yapmak gerekir. Konuşmacı 12 STS kalmayacak ise Aralık, arka arkaya yapılacak. Onları Örgü kırk inç yaklaşık iki arada, oborvite iplik uzunluğu, kalan döngü çekin ve sshiyte dikey örgü dikiş alır.  Kravat nasıl bir yuvarlak örme ön düz bir yüzey üzerine alır?

, Döngü gerekli sayıda hesapla beş santim uzun boylu ön saten bir grup kravat. Şimdi bükülmüş yo her dört döngü çalıştırın. Sonraki Örgü kumaş, dokuz döngüler sonra, sekiz döngüler ile her altıncı sırada düzgün 1. sözlerine ekledi.  Böylece 30 cm çapında bir bere almalısınız.

Sekiz parçaya tuval Böl ve eşit bir döngü her altı satır her kama çıkarma yapma takoz örgü devam edin. Kalan sekiz döngüler sarkan iplik çekin.  Güzel model alır konuşmacı kravat nasıl? Bu ilişki doğru sayı ile eşleşen böylece almak için gerekli rakam döngüler aranan olduğu unutulmamalıdır.

Uyum 12 döngüler, bere için döngü sayısı on iki birden fazla, artı Kenar olmalıdır eğer Yani,. Ayrıca, desen resmin bozmadan sınırı veya çıkarma yapabilirsiniz, böylece seçilmelidir.  Bağlantı çocukların farklı renklerdeki parlak iplik mümkün görünmektedir söz alır. Ince jakar desen çizimi için uygundur.

Başka bir rengin eklenmesi ile, döngü birkaç satır ile desen ön plan rengini, provyazyvaya örme olacaktır.  Örneğin, bej ana yüz üç döngüler, mavi üç yüz döngüler bir dizi ön yüzey.  2 sıra ters örgü şekilde döngüler. 3. sıra mavi olmak üzere üç döngüler, bej üç ana döngüler.

Satır rakam 4 ters örgü örme döngüler. Daha sonra temel rengin birkaç satır. Sonra diğer renklerin eklenmesi ile tekrarlayın.  Yaz küçük moda tutkunları için harika bir dekorasyon olurdu örgü veya beyaz pamuk ile ilişkili tığ için kız alır.  Bir kanca alan kravat kolaydır. Iki üst, kravat barlar itibaren yo çapında bir daire.  Sonra eşit sc dört satır.

Biz sc örgü devam edecek ve uzun süre hiçbir bere gibi çıkarma yapmak başında otur olmaz. Komple tığ işi bere okolyshkom - sc birkaç satır. Malzemeler fb.ru

yo bir örme bere, yo alır