örgü hakkında

 

Hadi ortak

Hadi ortak alır götürür

kullanıcısı aşağıdaki şekilde bağlamak için bir kanca ele alalım.  Bugün sweatshirt daha fazla bir şey içine başörtüsü normalden değişti.  Hiçbir fashionista bu şık parçalar olmadan yapamaz artık.  Bere sadece soğuktan bizi koruyan bir aksesuar değil, aynı zamanda bizim tarzı ve tadı vurgulamaktadır.

Bir bağlantı yeni başlayan örgü bile olabilir, beceri ya da kullanarak tığ iğne, birkaç saat, en az olan değil çok karmaşık örgü model bere.  Örme, tığ işi bere herhangi bir teknik ve desen kullanmak caizdir.  Alır Örme olabilir delikli çok ve yoğun, monoton ve renkli, yüksek hacimli değil. Tüm tercihinize ve zevkinize bağlıdır.

Farklı bir iplik kullanabilirsiniz, ancak tabii ki, kendi yapısı takılması sezon eşleşmelidir.  Ve burada açıklama-örgü şeması bere dantel tığı iğne ve kanca gibi bunların kombinasyonu olarak kullanılan beretok.  Sen hazır broş kullanarak, şapka dekore edebilirsiniz ve bir örme çiçek kendiniz yapabilirsiniz. Hadi ortak alan delikliSiz dekorasyon Ponpon bere için kullanabilirsiniz.

Ayrıca dekorasyon nakış olarak, her zamanki gibi, ve şeritler. Örgü Bere sadece şık bir hobi, ama diğerleri için stil ve moda anlayışı gösteren bir araç. Malzemeler 1001shemyvyazaniya.ru

şeması, narin