örgü hakkında

 

Düzeni örgü

Örme, Örme planı - al  Kırmızı iplik 50-60 gram alın ve küçük bir beyaz iplik - bitirmek için. Konuşmacı 1.5-2 kat daha kalın konu alır. Eğer örgü başlamadan önce, st ön üst taksitli aldığını hatırlıyorum. Oluşan alır örgü oluşturduğu 8 takozlar. Her kama başında bir döngüsüdür. Yavaş yavaş artar kama-yo döngüler ile genişletti.

Döngü sadece işin ön tarafında yapılmalıdır artırın.  Tüm döngü ters tarafında ve yo örgü ters örgü döngüler var. Şimdi örgü bere geçin. 10 dikiş (8 + 2 kama kenar döngüler için 8 döngüler) ve aşağıdaki gibi Örgü Arama: 1. Sıra - sınır döngü kaldırmak * yo, K1 döngü *. * * From kadar sekiz kez tekrarlayın. Yanlış bir döngü - - dizinin sonunda bölgesel.

2. satır ve döngü ve ters örgü yo döngüler Örgü tüm bile satırlar.  3. sıra - sınır döngü kaldırmak * yo, k2 döngü *. Bölgesel - * itibaren seri 1 Yanlış döngü sonunda * tekrar 8 kez, için.  5. sıra - sınır döngü kaldırmak * yo, 3 yüz döngü *.  * Den ', loop-sınır 1 Yanlış serisinin sonunda, vb 8 kez tekrarlayın  İstediğiniz boyut aralığı için uzanan Yani Örgü bere. Örme bere alt kısmı - Sonra iniş başladı.

Kama götürmek döngünün ön yüzünde Bunu yapmak için. 2 STS birlikte Örgü her kama başında.  Her kama kalan döngü genellikle Tie olan - ayrı ayrı her biri için. Yani dizi sekiz döngüler azalacaktır.  Ters örgü döngü örgü ters örgü sıra.

Tog döngüler altı ya da yedi ön sıralardaki yok. Yani 48-56 döngüler çıkarın. Ince bir iğne sonra, özenle düzenlenmiş kalan STS 1x1 Rib.  Bu bir bere çalar.

Yanlış tarafta alır diker. Içinde sıkışmış nemli bir bez ile yanlış tarafında, üzerinde progladte almaya hazır Bere yumuşak bir bezle silin. Fazla demir alır basmayın! Başka bir renk işlemeli çiçek ya da kravat konuları - almaya hazır Döşeme ile dekore edilebilir. Malzemeler nitkami.ru

örgü, çiçek şeması, örgü, örme bere alır