örgü hakkında

 

Bağlantı bir örgü çok basit

1-2 cm olan baş çevresi büyüklüğü itibaren başlamak için döngü sayısını hesaplamak için çıkarılır.  Eğer bere istediğiniz boyutuna bağlı olarak, döngü en çok hesaplanır, bu bere daire olacaktır.  Bir daire bir daire ve baş çevresi iki yarıçapları hesaplayın. Radius 6.28 bölü çevresi hesaplanan uzunluğuna eşittir.  Birinci ve ikinci çevrelerin yarıçapı arasındaki farkı hesaplayın.

Hesapla döngüleri ve satır sayısına göre inç tüm rakamlar.  Genel olarak, bağlantı çok basit bir konuşmacı (iki) alır, ancak kanca.  Bu baş çevresi uyacak döngü numarayı aramak gerekir. Sonraki her zamanki elastik şerit 2-3 cm uygun  Daha sonra tercihen eşit üç, parça için daha önce hesaplanan satır sayısını bölmek gerekir.

Serisinin ilk üç örme daire bere ve baş çevresi arasında eşit boyut farkı eşit döngüler eklenmelidir zaman. Döngü sadece çift numaralı satırları daha iyi, ya da her dört ekleyin.  Ilk bölümünde biraz daha az satır olabilirken örgü düz için ikinci, üçüncü.  Son üçüncü üst alır olacaktır.

Onu bölmek bağlanmak için örgü altı parçaya. Bu 90 döngü konuşmacı, daha sonra altı bunları bölen o oldu eğer Örneğin, olacak örme birlikte 1 + 2. döngü., 16 + 17 döngü, 31 inci + 32 inci döngü ve t vs. 76-O1 ve 77 için.  Sayı çıkarmazsınız, örgü ters örgü için gerekli döngü. Daha sonra, ön sıralardaki örme döngü ardından gelen biri ile birlikte örme gerekir.

Döngü sayısı azalır iken O, her zaman azalır döngüler, sayısıdır. Döngü yarısı azaltın, 12 döngü çıkarmak başlar, sonra bere taç düz olacak.  Konuşmacı altı döngüler toplam olacak, bunlar bir iplik çekmek gerekir.  Eğer yuvarlak iğne örme alırsak değildir ve kanca ile, sadece dikiş yapacaktır.

Mamul kuru ve ayrıştırmak için ıslak olmalıdır. Bere kenarı sonra dekore edebilirsiniz örgü yaprakları veya takı. Kaynaklara dayalı www.kakprosto.ru

Related Posts:

kol, örme bir döngü alır