örgü hakkında

 

Tunuslu tığ işi

Tunus örme çok sağlam ve dayanıklı örme kumaş verdiğinde. Tunus tığ yoTunus tığ gibi, örgü tutulan özel bir uzun kanca ihtiyaç için. Böyle bir örme işlemi ile döndürmek gerek yoktur. Hava döngüler Link zinciri.

Kişisel serisi: kanca döngü döngü zincirinin kenetlenmiş girmek iplik çekme ve bırakmak için bir döngü hava asansör, kanca havaya kravat. Tüm döngüler kanca kalır ile Daha sonra aynı şekilde örme. Ters örgü sıra: execute yo ve örme onları ilk döngü, yo ve yine önümüzdeki iki döngüler örgü yapın. Sonra kanca sürece aynı şekilde örme bir döngü kalmayacak.

Ilk kişisel seri olarak döngü kişisel kazanç, bir sonraki serisi için. Vyvyazyvanii döngü kanca, sağdan sola döngünün dikey parçası girmek dize çekerek ve sonraki döngü geçmek için zaman. Yukarıda açıklandığı gibi ters örgü örme bir sonraki serisi. Tunus örgü döngüler kapalı olması.

Eğer çubuk veya sc bağlayan bir dizi gerçekleştirirseniz kenar, düzgün olacaktır. Aynı anda iki döngüler dikey kısmına bir kanca tanıtmak ve bir döngü dışında onları çekmek için kişisel seri bir satır başında ya da sonunda. Gerekli çalışma kenarına bağlayan bar bağlamak için üzerlerine sonra, daha döngüler çıkarmak durumunda.

Tunus tığ örgüsize iki ne \ Tel dikey kısmında kanca tanıtmak ve bunlardan biri çekmek için kişisel zaman sayısını azaltmak için gereken noktada döngü. Için, döngü eklemeniz gerekir gibi çok hava \ döngüler ilişkilendirmek çirkin numarasının sonunda bunu. Daha sonra bir döngü hava asansör ve \ lennyh hava vyvyazyvat her zamanki gibi, döngü döngü kişisel pribav bir sonraki seri kravat.

Yo gerekli sayıda yapmak için yüz serisinin sonunda Bunu yapmak için olduğu gibi örgü konuşmacı. Sonraki ters örgü satırda bunları her zamanki gibi provyazyvat. Bir ek yapmak gerekir noktada döngünün iki dikey duvar arasında yatay \ zontal bölümünde kanca girin ve yeni bir döngü çekin. Bunu yapmak için, üzerinde döngüler, Bu \ PTO yo ilgili sayı bir dizi yapmak için kişi bir delik olması gereken yerde.

Aşağıdaki ters örgü sıra onlara her zamanki gibi provyazyvat. Malzemeler vse-sama.ru

yo, kanca, yo, döngü, örgü