örgü hakkında

 

Yuvarlak örme Tunuslu

Dairesel örgü Tunus güvenlik kablosu döngüler bir zincir ile bağlı hava 50-60 cm uzunluğa kryuchkon çalışır, bu halka polustolbikom kapatır. Dairesel örgü Tunus döngüSonra, her bir döngü tek bir döngü üzerinde uzatılmış, ancak zincir kapatma noktasında iplik ilk uzun serisinin geri döngü altında bir kanca getirerek polustolbik yok. Ayrıca, tüm uzanmış döngü provyazyvayut normal bir uçak Tunus gibi birlikte iki, örgü.

o döngü son sayısına ulaştığında, tekrar polustolbik yapmak ve tuval kapatır.  Kanca son döngü kaldırılır, sadece döngü atış çengel koymak, Tunus çubuğunun son sabitleme iki iplikçikler altında ön yanlış tarafı olsun, bir dişli bağlantı sütun streç ve bir süre provyazyvayut.

Tekrar döngü dışına o kanca sonra, ilk Tunus çubuğunun ön iplik altında soldan sağa girip döngü alıp kanca döngü üzerinden uzanır. Bu yüzden ilk Tunuslu sütun ikinci sırada çıkıyor. Sonra, döngüler ortak bir set yapmak.  Kapanış sırada sonunda her zaman yapmak çevirme ve kelepçe serisi sonunda. Kaynaklara dayalı klubka.net

Related Posts:
  1. elbise

kanca, döngü, örgü