örgü hakkında

 

Yeni başlayanlar için tığ işi

Yeni başlayanlar için Tığ aşağıdaki ekipmanları içerir - bu havadır döngü, polustolbik, bir sütun yo. Tığ - sadece güç mesleki iğne kadınlar için bir şey. Yeni başlayanlar için Tığ deliklitığ işi acemi öğrenmek için oldukça zor, sadece sabır ve başarılı olmanız gerekir olmaz.

Tığ işi nispeten basit teknikleri öğrenmek ve kolayca kendi elleri ile harika, muhteşem şeyler oluşturabilirsiniz Yeter. Şey, örgü makinesi ürün yatırılan tüm hayal gücü, dikkat ve beceri ifade etmez gibi ellerini bilgisayar viskoz ile karşılaştırıldığında olamaz örme. Tığ işi çok kadın için dikiş en yaygın türlerinden biridir.

Tığ evinize dekore edebilirsiniz farklı ürünleri ve dekoratif peçete, çiçek ve bitkiler için dekoratif süs parçaları gibi olabilir. Kroşe için mükemmel fishnet ürünleri, böylece daha fazla ışık ve havadar bir görünüm konuşmacı.

uzun bir tığ, örgü, kısa bir kanca örme ölçüde bölünmüş Crochet ( Tunus kroşe), vilochoe (ürün tek tek motifleri bağlantı), (özel bir parantez Shalev kullanarak) örgü. Bir kanca ile örme çok eski çağlardan beri bilinen ve işin garibi, bu aslında sadece erkek mesleği ve o kadın olmasıdır. Kökleri Mısır derinlemesine ve görünüşe göre bu nerede bu Avrupa'da dikiş yayılmış tür ve daha sonra dünya çapında. My-vyazanie.ru

tığ işi, tığ, yo, hassas, yo, döngü