örgü hakkında

 

Tunuslu tığ işi tekniği

Her teknik örgü En iyi avantajları vardır. Yumuşak ve esnek Kumaş, bağlı konuşmacı. Klasik kısa kanca ince delikli ve kalın yoğun bez bağlı, ancak örgü fantezi iplik için zor olanlarıdır. Dokulu kumaş ve iplik açıkça görülebilir doku biraz streç içinde hatırlatan uzun kanca ile ilgili Patterns.

Patterns, ön ve çirkin yüzü varken örgü tuval açmak için ve parti örgü değişmez yok. Kanca uzunluğu bağlanabilir kumaş genişliğini belirler. Kanca sonunda dizgi döngüler kaymasını olmayan bir kalınlaşma vardır. Örgü öğrenin ve desen küçük bir örnek kısa ve olağan kanca yapabilirsiniz.

Matkap dize kalınlığına göre 5-6 kata kadar daha uzun kanca kalınlığı (çap). Tüm tasarımlar için temel hava döngü dizedir. Aynı modelin en ve bıçakları ilk satırda iki aşamada yapılır. 1. yöntem - sağdan sola.

Kanca ikinci başlayarak zincirinin her döngü ki, döngü içinde çekin ve kanca onları bırakın. Onlar zincirinde olduğu gibi pek çok döngüler için kanca yazdınız. 2. yöntem - soldan iş açmadan sağa. Örgü sürekli, tüm menteşe puan ilk kez bir döngü aranan ve kanca iki döngüler bir döngü olacak kadar, bir sonraki satırın ilk döngü.

Uzun kanca çok farklı desenleri gerçekleştirebilirsiniz. Tüm girme kanca döngüler bir dizi tuval ve daha sonra bu döngüler provyazyvat. Bağlıdır 2. sıra basit bir büküm. 1. randevu. Tuval genişliği boyunca her döngünün dikey duvarın altında bir kanca getirerek, döngü kazanın. 2. resepsiyon.

Her zaman, tüm aranan döngü (önceki resimler gibi), kakma kez son döngü ve çift olarak tüm döngüler örme. Resimlerinin son serisi çok gevşek, bu yüzden istediğiniz boyutu nedeniyle boyama sonra, bağlantı çubukları son dizi yapmak için gereken bir verir. Sol, pigtail - - kumaşın sağ tarafında bir kenar elde etmek için tek bir iplikten. Farklı konuları bağlandığında basit örgü örnekleri.

Eksik seri bağlamak için basit bir örgü basit bir örgülü hattı bağlantı parçaları (omuz, Kol, boyun) için Şekilli hattı. Vyvyazyvaniya şekilde sağ ve sol farklıdır. Döngüler ve satır (konuşmacı ya da klasik bir kanca gibi) düşüklüğü desen hesaba göre. Her satır başında yerine daha sonra bağlantı çubuklarının tahmini sayısı, her zamanki gibi döngü kazandırmaktır döngüler bir dizi doğru azaltmak için.

Her zamanki gibi döngüler Yakın mesafe her satırı nedobirat tahmini sayıları sonunda sol azaltmak için. Bütün satırdan sonra gevşek kenarları (Kol, omuz, boyun) düzeltmek için tüm serisi hatları konturlu aynı zamanda güvenli, bar bağlayan toplam sayısını olun.

Önceki satırın yatay bir döngü içinde iki dikey döngüler arasında seri kanca tipi ortasında 1 döngü eklemek için bir döngü eklenmesi ve çevirme döngü çekin. Her zamanki gibi çift olarak tüm STS örgü ters örgü satırında.

döngü, iğne, desen, delikli, kancalar, örgü