örgü hakkında

 

Tunuslu tığ işi tekniği

Tunus tığ işi örme makinalarıTeknik Tunus tığ karmaşık değildir. Uzun kanca, hem kısa, farklı resimler vyvyazyvat olabilir. Seçeneklerden birini (bu rakam kemer) düşünün. Bu yana tuval dar olacak, yeterli olmak ve basit kancalar Örme.

hafif bir egzersiz konuları seçmek için, tüm döngüler gördük iyidir. olacaktır 16 vozd.petel aramak gerekiyor. Şimdi döngü ilk satırı yazmanız gerekir - string dize döngü içinde çekti ve kanca sol, sonra kanca Konu yakala ve çekme, zincirin bir sonraki döngü geçirilen - ve aynı zamanda terk etmek kanca. Ve o zamandan beri herkes. Kanca 16 döngü olmalıdır.

Şimdi, soldan sağa arka sıra örme (tüm sonra, Tunus ile örgü iki aşamada elde edilen rakam sayısı - provyazyvaniya doğrudan ters serisi). 3) kanca ve halka sonraki 4 döngü içinde iplik uzatmak - rakushechka-5 bir arada provyazanyh döngüler toplam aldı. 4) bir zamanlar çok daha sonra 3 rakushechki, 2 zincir ile örme ve beraber kanca vozd.petel kalan 2 döngüler örgü üç vozd.petel 5 zinciri).

Tunus tığ tekniksonraki birkaç provyazyvaniya arama menteşeler için kanca. Her bir döngünün döngü kabukları üzerindeki hava zincirleri ve döngüler olmalıdır çekin. Yukarıdaki rakam tüm döngüler sayılı. Toplam kanca 16 döngüler olacak.

Birlikte 2 döngüler, 3 vozd.p. bir zincir, bir kanca döngü dört satır ile döngü kabuk dışında, üç vozd.p. zinciri, kabuk, zincir 3 ce, kabuk, 2 sıcaklık zinciri. Bölüm 2 birlikte döngüler. Kaynaklara dayalı forum.nanya.ru

Related Posts:
  1. örgü şeması, tığ
  2. elbise

kanca, örgü, örgü döngü