örgü hakkında

 

Tunuslu da örgü

Tunus örme çok sağlam ve dayanıklı örme kumaş verdiğinde. Almak Tunus tığ özel uzun kanca, örgü tutulduğunda, hangi gibi iğne. Bu örgü çalışma ile döndürmek için gerekli değildir.  Hava döngüler Link zinciri.   Ön sıra: kanca döngü döngü zincirinin kenetlenmiş girmek iplik çekme ve bırakmak için bir döngü hava asansör, kanca havaya kravat.

Tüm döngüler kanca kalması ile örme aynı şekilde yanında.  Ters örgü sıra: yo ve örme onları ilk döngü yapmak, yeniden yapmak yo ve aşağıdaki iki döngüler örgü. Tunus Örme zamankanca bir döngü kalmayacak sürece örme yanında.  Ilk kişisel seri olarak döngü kişisel kazanç, bir sonraki serisi için.

Zaman vyvyazyvanii döngüler kanca sonraki döngü dize ve hareket çekerek, sağdan sola döngünün dikey kısmına girilmelidir.  Yukarıda açıklandığı gibi ters örgü örme bir sonraki serisi.  Tunus örgü döngüler kapalı olması. Eğer çubuk veya sc bağlayan bir dizi çalıştırırsanız Edge, dikkatli olacaktır.

Aynı anda iki döngüler dikey kısmına bir kanca tanıtmak ve bir döngü dışında onları çekmek için kişisel seri bir satır başında ya da sonunda.  Gerekli çalışma kenarına bağlayan bar bağlamak için üzerlerine sonra, daha döngüler çıkarmak durumunda.  Eğer iki ne \ Tel dikey kısmında kanca tanıtmak ve bir döngü dışında onları çekmek için kişisel zaman sayısında azalma gereken noktada.

Eğer döngü eklemeniz gerekir gibi çok hava \ döngüler ilişkilendirmek çirkin numarasının sonunda Bunu yapmak için. Daha sonra bir döngü hava asansör ve \ lennyh hava vyvyazyvat her zamanki gibi, döngü döngü kişisel pribav bir sonraki seri kravat.  Için örme gibi yo gerekli sayıda yapmak için yüz serisi sonunda bunu.  Sonraki ters örgü satırda bunları her zamanki gibi provyazyvat.

Bir ek yapmak gerekir noktada girmek kanca döngünün iki dikey duvar arasında \ zontal bölümü yanık ve yeni döngü çekmek için.  Bunu yapmak için, menteşeler üzerinde, hangi yo ilgili sayı bir dizi yapmak \ PTO şahsında bir delik olmalıdır. Sonraki \ yuschem ters örgü sıra onları her zamanki gibi provyazyvat. Malzemeler vse-sama.ru

örgü, yo, yo, halka, kanca ve iğne