örgü hakkında

 

Tunus tığ işi özelliği

Tunus tığ sadece ileri ve geri yönde ön tarafında uzun örme. Bu deformasyon yapmaz çünkü çok pratik uzun kanca ile ilgili ürünler, değil, uzun değil, geniş germek değil. Tunus tığ Özellik yoBu özellik ücretsiz oturması için yardımı artırmak için ürün örgü önce gerekli bilmek.

Çubuk kanca döngü örme sürecinde atlar önlemek için, ucunda bir şapka ile, düzgün 35-40 cm olmalıdır. Kanca büyüklüğü de her zamanki kroşe olarak belirlenir - bu kanca çapına eşittir.  Ipliğin kalınlığına bağlı olarak, kanca seçilen, ancak boyutu deri kalınlığı 2 katı olmalıdır.

Tunus tığ Özellik 2 aşamada: 1. Her döngünün tabanı döngüler Set tuval genişliği boyunca sağdan sola çalışır.  2. Kumaş taşımadan sağdan sola doğru ters yönde provyazyvayutsya döngü Aranan.  Tunus örgü desenleri her türlü temel hava döngü bir zinciridir. Program, sıfır hattı olarak adlandırılır.

Olmadan sütunları yakın ekili bir provyazyvaetsya olarak son serisi yo veya polustolbikov.  Örgü Şekil Tunus kişisel bir dizi döngüler set bağlıdır. Her satırda, bir dikey ve yatay döngü ve desen siz ön veya döngü arkasında dikey veya yatay döngü kanca girip girmediğinizi bağlıdır. Materyal dayanarak benim-vyazanie.ru

Related Posts:
  1. Şapka

kanca, tığ, tığ, yo, yo