örgü hakkında

 

Tunus tığ işi ile vurgulayın

Seni örgü, Tunus viskoz daha az yaygın türlerinden birini tanıma öneririz. Hatta aslar ve nakış yapan bizon, herkes bu şekilde biliyor. Neden? Bize bu soruyu teorisyenleri bırakalım, iyi, olmadı. Bu uygulama, o yüzden öğrenmek edelim! Tunus tığ ile vurgulamak nedir: öncelikle şeklinde şeyler kaydedilir.

O kışın bir tepe üzerinde yalan değil gibi bebek sıcak pantolon Kravat, çocuğunuzun, sarkık dizler asla! Kendinizi rahatsız gerekmez kaplı-hırka bir kat veya oluşturun. Bir şey arkasında oturup vermedi ne kadar olursa olsun sarkma yok. Şeklinde tutmak için yıl boyunca onunla bir çanta alın.

Bende bu temelsiz değil ki, tüm deneyim yaptık. Tunus örgü tek dezavantajı çözmek için onun çok zordur. Bu zor değil fiziksel, ancak zihinsel bulunuyor! Ah nasıl hakkında yeni bir marka sessizce eski şeyleri soyunma hissediyorum ki, "Tunus" eserler için geçerli değildir.

Çocuk uzun süre önce büyüdü, ancak pusuya scherstyanye legensy yalan (muhtemelen bir sonraki nesil), kızım güncel eşarp ve perdeler için bir kat, benim hırka muhtemelen çok uzun bir süre yaşayacak ve çanta ebedidir (sadece yıldırım eski haline gelir ve değiştirmek zorunda.) Yani, başlayabiliriz. Araçlar. Ben her zaman 20 cm olmasına rağmen 40 cm - Tunus tığ yaklaşık 30 uzunluğu yürütmek götürüldü. kanca.

Şimdi satış, orada yeni araçlar şunlardır: 100 cm hat uzunluğu kısa bir kanca ve daha karmaşık desen ve "iki başlı" yöntemleri için - bir olta ile bağlanmış iki kısa kanca. Onlar daha rahat ve daha kolay sadece paylaşmak değil, aynı zamanda enine ve eğik bıçak ve bir yuvarlak örme yapmasına izin. Çoğu zaman şu soru ortaya çıkar: Tunus kanca tutmak nasıl?

Döngüler bir dizi uzun bir çengel iğne tutmak daha kolay, ve bir kanca güvenliğini sağlamak için. Kısa bir kanca sağ elinin her zamanki gibi, üç parmak tutmak (yazılı bir kalem gibi.) Kanca büyüklüğü (sayı), çubuk çapı belirler. Bir kanca ile çalışmak için kalın iplik kullanıldığı gibi yaklaşık iki katı oldu böylece seçilir. Konu.

Kalın iplik almaya çalışmayın! 100g bile tiftik 600m. Eğer sıcak ve ışık, yoğun bir kumaş olacak. Bu arada, normalden çok daha az Tunuslu örgü ipliği tığ işi. Şimdi tuval iyi düşünün.

Ne olduğunu dolayı? Eğer örgü çalıştığınızda, iki aşamalı olarak örme sırasında, yere yeni döngünün kenarında yazıyorsanız gibi fark ve onlar aracılığıyla hava ikinci iyileştirme, zincir halkaları. Enine döngüler güçlendirilmiş bir kumaş olarak elde edilir. Lezzet Tunus tığ örgüBu bitti ve ne mi ne hiç, olağanüstü sıradışı, garip, anlaşılmaz görünüyor!

Bir fikir edinmek için eğitim videosu bkz: Birincisi, belli bir uzunluğu (örneğin, 30 IP) EP bir dize (hava döngüler) kravat. Bıçak dönmez Her serisi, iki aşamada yapılır. zincirinin her döngüde) sağdan sola çubuk kanca onu bırakarak, iplik kapmak ve döngü çekme, kanca tipi kanca ikinci beri klempe.

Soldan sağa) sırayla provyazyvayte döngü gol, çalışma iplik yakalayan ve son iki döngüler (kanca biri, aranan numarayı diğerine) üzerinden, sonra bir döngü (metal kenar) ile ilk kez sunuyor. Sonraki satırın ilk döngü kanca kalan döngü.

Lezzet Tunus tığ yoUzun kanca desen çeşitli yapabilir, değişik olan 1. aşamasında döngüler altında kanca tanıtılması anlamına gelir ve yol provyazyvaniya sonraki adım elde edilir. Daha fazla terminoloji, yapı ve Tunus çıtayı yöntemlerinde Karışıklığı önlemek için Yani örme desen döngüler, her şey ortaya çıktı, ama biz her zaman düz örme eşarp değil çünkü, toplama ve çıkarma yapmak için öğrenmek gerekir!

Başında, ortasında ve Tunus serisinin sonunda döngünün ek: Dizinin başında bir döngü ekleme. Serinin ortasında döngüler ek. Serisi, iki TC örgü önceki satır sabitleme ve döngü çekme arasında kanca tipi ortasında bir döngü eklemek için. Ters örgü satırında, çift olarak tüm döngüler kapatın.

Desen gerektirdiği serisinin ortasında bir döngü aracın herhangi bir sayı üzerinde olabilir ekleyin: Serinin sonunda bir döngü ek. Serinin başında birkaç döngüler ek. Kişisel kravat hava döngü gerekli sayıda bir dizi çeşitli döngüler ek için. Bir döngü her döngü çekme:

serisinin sonunda birkaç döngüler ek. Bir dizi sonunda çeşitli döngülerin yanı sıra, ikinci topu almak son aracın altında iplik takmak ve hava döngü gerekli numarayı, ana iş parçacığı ayarlamaya devam: Bir döngünün çıkarma serisinin başında. Serinin ortasında döngüler azaltın. Serinin sonunda bir döngü azaltın.

Çeşitli döngü serisinin başında azaltın. Serinin sonunda çıkarma birkaç döngü: bir dizi bağlantı başında, dizi dikkatle kesik bağlantı Kolon baktı bağlanma, döngüler sayısının sağ sütunda kapatın. "Tunus" sadece örme kumaş edebileceği bir yanlış kanı vardır.

Bu durum böyle değil, orada delikli ve bir daire örme ve jakarlı desenler. ABC Tunus tığ, temel teknikleri: basit Tunus tığ, şeritler, Tunus ön menteşeler, Tunus Yanlış döngü ile iki renk desen: kumaş yanlış tarafında iplik perekin'te, Tunus basit döngü için Tunus çubuğunun dikey iplik altında sağdan sola kanca ile girmek döngü çekin.

Desen konuşmacı: Tunus bar (TC) Çapraz ters örgü benzer: 2 araç çekme döngüsünün ilk ayarlayın ve ardından 1. gelen, almak desen, çapraz dikiş simüle: Önceki neprovyazannye döngü: Tığ soldan sağa önceki satırın uzun bir döngü altında girmek, yeni döngünün çekerek değil, kanca bu döngü bırakın.

Üst üste TC ile Formasyonları: Kabartma desen altında 2-3 satır bıçak karşısında önceki serinin döngüler çekerek oluşur. , Kanca, çengel bir konu atın önceki aşağıda 1.2 veya 3 sıra bir "gövde" dikey döngü girin döngü çekme, Kimya kanca sadece bir dişli atmak ve döngü ve yo aracılığıyla geçer. Örgü yuvarlak: kısa satırları Örgü, farklı uzunluklarda bir dizi gerektiğinde örgü. Yani bir daire içinde TC bağlayabilirsiniz. Malzemeler klubok51.my1.ru

yo, tığ, kanca, yo, tığ işi desen