örgü hakkında

 

Üzerinde ellerini

10. yüzyılda çocuk çorap tarafından bulundu. Büyük bir parmak daha kolay böyle bir model olduğu bir sandal bu süre içinde bir bacak takmak için muhtemelen ayrı ayrı örme olduğu gibi şekil yılında, modern bir eldiven benziyordu. Avrupa'da 12. yüzyılda, örme ödev haline gelmiştir. Fransa'da, 13. yüzyılda Avrupa'nın en gözde ülkesi olduğu gibi, örme sanayi sektörü haline gelmiştir.

Moda kadın ile ilgili şapka, ceket, eldiven ve hatta çorap giydi. Sadece İskoçya'da bu kez ortaya çıktı geleneksel oldu, alır Örme. ilk örgü makinesi 1589 yılında icat edilmiştir.  Örgü makinesi zaman, pek çok popüler artık örgü, el inanıyordu, ama tam tersi ortaya çıktı.

Üzerinde ellerini ilişkili, hala daha yüksek, örneğin veren, kalite ve duygusal hem de değerli,  Orenburg şal. Bu örgü aslında sadece erkek mesleği olduğu dikkat çekicidir ve 1946 yılında ilk yarışma tığ işi - adam yendi. O zaman çiftleşmelerin çeşitli zaten vardı. En karmaşık çiftleşme, delikli, 15. yüzyılda ortaya çıkmış ve İtalya kökleri.

Mümkün inanılmaz güzel şeyler bağlamak için yapın.  İlgili Orenburg craftswomen  bağcıklı giysiler herhangi bir şüpheci kolaylığı, zarafeti ile etkilemek.  Günümüzde döngü örme, örme makine türleri için pek çok yol vardır. Ne internet pek çok web sitesi ve umelitsy deneyimlerini paylaşmak bloglar, üzerinde örme için henüz öğrenmemiş olanlar için. Evde, yüksek lisans genellikle tığ veya şiş örgü.

Uzman puhovyazalnye bitkiler de vardır.  Viskoz ucuz makine ile ilgili, ancak üzerinde el ile bağlı olanlar daha fazla değer kazanmıştır.  Kalifiye işçi alma, insanları çok sıcakkanlı kendi ürünlerinin geçmesine  Orenburg tüylü eşarp eşsiz, benzersiz, özeldir. Malzemeler orengarn.com

alır, tığ işi, örgü bere, tığ işi