örgü hakkında

 

Tığ işi tarihi

Ve Her şeyi başlatan, ne zaman ve küçük bir sopa aldı ve dünyanın ilk döngü kimin? Belki de bu oldu çok uzun zaman önce, hiçbir zaman bilemeyecek. Ancak, ilk arkeologlar triko 3. yy ile tarih.  Aslında, ödev ve bir sanat formu olarak örme o çok önce vardı.  Çağımızın başında, insanlar çok yüksek seviyelere bu dikiş tekniği getirdi.

Bunun için ana kredi elbette için iklim kuşağında çok şanslı olmayan insanlara aittir. Örneğin, İskandinav masal hatırlayın. Kadar en eski masalları bakın ne, Rusya'nın kahramanı kesinlikle iplik topu teslim edilecektir!

Orada eski göçebe kabileler biri bir eksantrik yaşlı kadın, bir cadı hakkında bir efsane kim dalgın yerine iplik yolun iz ve böylece yorgun gezginler kafa karıştırıcı, yeni onları bağlama ile.  İronik olarak, insanların, belli ki, giyinmiş görmek de nadir değildir Mısır ve Fenike görüntüler triko (özellikle sık çorap ve çorap).

Ayrıca, dikkatlice "İlyada" ve de diğer bazı eserleri olarak "Odyssey" metnini inceleyerek, bilim adamları karar olduğunu örgü var uzun Truva Savaşı'ndan önce.  Bugün, örgü dikiş severler arasında ilk sırayı kazandı. Binlerce birikmiş deneyim diğer birçok ilginç gerçekler gibi, bir yerde tarihin tozlu sayfalarında kaybolmuş, fakat sadece yeni teknikler, desenler, yollarla zenginleştirilmiş alamadım.

Belki örme - herkesin eleştirmenlerin sıkı görüş korkusu olmadan katkıda bulunabilecekleri sanat, sadece tür. Kaynaklara dayalı vayjem.com

Related Posts:
  1. günlük yaşamda Örgü elbise
  2. oyuncaklar amigurumi

model, örgü, örgü