örgü hakkında

 

Tığ işi

Tığ eski bir gelenektir. Tığ tığEski zamanlarda bu hale geldi                 köylü yaşam ve sözde "antre". Örme dantel, hangi                 havlu, önlük, önlük, ceket, yastık, tişörtü, dekore                 elbise veya tüm makaleler - peçete, masa örtüsü, perde.                      30-40'lı 20. yüzyılın tığ yaygın olan                   dağıtım.

, Eskiden olduğu gibi ana kadar Tied gelen                   kendi ürünleri ile süslenmiş ince pamuklu ve keten ipliği,                   düz iç.                      Sonra bir süre moda dekoratif bu tip üstlenilmekle                   sanat.  Ama örme son üç yılda, faiz                   tığ işi yeniden doğmuş.

Modern kadınların daha az emek-yoğun malzeme ile çalışmayı tercih                 - Çoğunlukla yün iplik ile, hangi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz                 bir ceket yerine, elbise, takım elbise ve başka şeyler.                    Iyi ve tığ işi keten ve pamuk ipliği için.                 Ama bizim Anneannelerin örme ve hangi çok daha kalındır                 onların yavaş zaman büyük-büyükanne.  Şimdi, sadece nadir olarak                 özellikle ince bağlamak ince konuları vardır                 için kostüm takı (sade yaka, broş). Club-rukodelie.com

örgü, tığ, tığ işi, elbise