örgü hakkında

 

Sığır filetosu örgü

EYE (1) Etkinlik Melissa, sahibi Örme  Merhaba, benim sevgili dikişçi!  Bugün size Bonfile bir yıldırım ders sunmak istiyoruz tığ işi. Bu nedenle, sığır filetosu örme - sığır filetosu taklit bir tür - özel dokuma örgü yapıldı gipyurnoy nakış. Dikiş Bu güzel biçimi artık eski popülerliklerini yitirdi.

O performansı daha yaygın varyasyonlar yerini aldı. Bonfile örgü düzeni örgüÇünkü güzelliği ve yürütme fileto tığ işi kolaylığı kolaylıkla dünyada craftswomen arasında popülerlik kazandı ve iğne bu tür ilgi eksilmemiş olduğunu.

Teknik bel ilgi çekici ve sviterochkov yaz uygun, bu tür peçete, masa örtüleri, perdeler, yatak örtüleri ve benzeri gibi delikli ve dantel çorap yaz ekler ve giyim gibi dekoratif biblolar, örgü yapılabilir. Örme bel tekniğinde yapılmış oldukça küçük şeyler, sizin ev süslemeleri, sadece kendi doğal cazibe ve konfor yapmak doğal güzellikleri ve bireysellik vurgulamak olacaktır.  Eğer ilgileniyor musunuz?

O zaman bel örgü temel teknikleri çalışma açın.  Bunun için ihtiyacınız olanlar: kanca (daha iyi kanca bir dizi var)  Iplikler Örme,  makas,  biraz sabır ve titizlik,  iş ve liyakat üzerine ödüllendirdi.  Bel örgü temeli tek bir hücrenin ızgara sütun vyvyazyvaetsya model tamamlayarak aynı zamanda, kolon ve hava döngüler yapılmış ızgara edilir.

Daha az sıklıkla, inversiyon kullanarak bazı alanlarda, daha sonra dolu arka planda boş hücrelerden oluşan bir çizim var. Tipik olarak, ve ızgara desen ve bir renk çalışan konuları, ama bazen belki de sadece nakış kenarları bitirme, şekil ve net arasındaki sınırı vurgulamak için farklı konuları ve renkler kullanılır.

Çoğu zaman, örgü hedef bağlı olarak, nadiren diğer boyutları bir tablosundan yararlanmıştır, sütunlar arasında, yo 1 sütun 2 hava döngü dokunmaktadır.  Örneğin, ürün bazı modellerde iki yaş ve aralarında 3 hava döngüler ile ilgili sütun ızgarası kullanmak için, kare sesquioxides (patent) ve sütunları kullanmak için çıktı, bir ızgara başlıca ürünler kullanılan, düzgün seçilen tasarım ve malzeme yapmak bir ızgara üzerinde ürün, sadece hava.

Bu sütunlar tek uçak döngü yo sadece ayrılmış olduğu, ince ızgara olası yürütme var. Izgara boyutu ürünün üretimi için talimatlarda belirtilmelidir.  Yerine yo provyazyvayutsya sütunlu döngüler hava dolu hücre, önceki hücre ve ilk son sütunu sonraki hücreye olacaktır.

Örneğin, yerine beklenen 8, üç dolu hücre 7 sütunlarla dolu iki hücre, - 10 bar yerine, beklenen 12 vs  Ürün güzel ve temiz olduğunu, doğru sütunları olması gerekir. Kanca Ürünün uyum ihlal önlemek için, iki pigtails alt satıra, sütunun üst ortasında değil girilmelidir.  Sığır filetosu örgü sağlam olmalıdır.

Döngü dilate ve barlar asılı değildi emin olun.  Gergin üst döngü önlemek için alabileceğiniz kanca örme farklı bir biçimde aynı kalınlıkta iplik için varsayılan daha küçük yarım boyutu.  Hemen her uygun iplik sığır filetosu için. Konu seçimi büyük ölçüde seçilen ürünün bağlı olacaktır.

Için perdeler, yatak örtüleri, masa örtüleri vb daha uygun kalın deri, yumuşak dantel için - ince, tercihen bükülmüş, iyi bakabilirsiniz.  Tipik olarak, ürünlerin açıklamaları gerekli sayıda gösteren iplik seçimi konusunda rehberlik sağlamaktadır. Eğer ithal dergilerde olan konuları bulmak Ama merak etmeyin.

Zengin bir seçenek yoksa, sonunda, deney için korkmayın, ürün türü beceri büyük ölçüde bağlıdır.  Sığır filetosu örgü - iki taraflı, dönme döngüler ile.  Bar asansör döngüler değiştirilir genel bir kural vardır:  (F) yerine 3 yo ile bir sütunun - 5 hava döngüler.  Kaldırma döngü yönetiminden geri çekilme sırasında örgü model veya desene talimatlarda belirtilmelidir.

Yazar - Melissa Malzemeler www.nevestushka.ru

tığ işi, örgü şeması, tığ işi, örgü filetosu, narin, bir kanca