örgü hakkında

 

Temel bel örgü

Temel bel tığ

bel örme örgü temeli yo hava döngüler ve bar yapılmış, bu nedenle bu tekniği tek tek sütunların vyvyazyvaetsya desen boş hücreleri doldurarak kullanılabilir. Desen tersine çevirerek oluşmuş olabilir (arka plan ile dolu boş hücre). Ağları sığır filetosu örme en yaygın yolu - sütun 1 ve aralarında 2 yaş üstü döngüler.

Ayrıca, ürün boyutuna bağlı olarak diğer boyutları, bir ızgara sığabiliyor. Için için ürün yerine 2 alt sıra örgüler yerine, sütunun üstünde bir kanca tanıtmak için özenle yapılmıştır. Sığır filetosu örme yoğunluğu korumak olmalı ve gergin döngüler ve asma çubukları önlemek için bu nedenle dikkat edilmelidir.

Ürün aynı kalınlıkta iplik için kabul daha küçük kanca büyüklüğüne alınabilir germe önlemek için. Bel örgü için sizden herhangi bir konu kullanabilirsiniz. Genellikle tığ işi masa örtüleri, yatak örtüleri, perdeler, kullanılan kalın iplik, ince peçete. Örme ve ikili bel dönme döngüler ile yapılır.

Sütunlar döngüler artış yerini hangi bir kaç kural vardır. - 3 yaş sahip bir sütun, beş hava döngüler ile değiştirilir. Belirtilen olacak döngünün yönetiminden geri çekilme sırasında şeması ürün tanımlamak için. Boş bir hücre eklenmesi.

Bir sayının sonunda aşağıdaki gibi eklenir: yo 3 ile yo 2 hava döngü ve bir sütun sığdırmak için son sütunda, kanca yo ile son sütun olarak aynı yerde enjekte. 2 veya daha fazla boş hücre eklenmesi.

Temel bel örgü yoBir sayının sonunda aşağıdaki gibi eklenir: ile son sütunda yo 2 ce uygun, sonra Art. S / n son sütun olarak aynı yerde, az 3 / n sonra iki ce yapmak örgü ve sanat. 3 / n, burada kanca önceki sütunun ortasında girin. Böylece, döngü istediğiniz sayıda ekleyebilirsiniz. Sadece provyazyvaem son hücreye: Dizinin sonunda tek bir hücre giderir. My-vyazanie.ru

kanca, fileto tığ, yo, örgü