örgü hakkında

 

Sığır filetosu yeni başlayanlar için bile erişilebilir örgü

Bonfile örgü taklit dantel dayanan ve fileto ışık ve gölge bir tuhaf oyun veren ızgara, boş ve dolu hücre bir münavebe olduğunu. Bel örme tekniğinde yapılmış tuval, iyi şeklini almıştır. Örgü tekniği göz iyi masa örtüleri, peçeteler, yatak örtüleri, perdeler için uygundur. Sığır filetosu yaz bluz, gömlek, Elbise, ceket, vb performansı da iyi

Bonfile bile acemi Örgü kullanılabilir örgü.  Genellikle fileto ızgara yo ve hava döngüler ile sütun bir münavebe, ancak iki ya da daha fazla yo sütunları kombinasyonları birçok çeşitleri vardır. Hava döngü sayısı da farklı olabilir.

Bonfile örgü da boş bir hücreye boş hücre modeli karşılık programları tarafından gerçekleştirilen ve bir desenle dolu gölgeli kutu, bu yo ile sütun provyazyvaniem olduğunu.  Bu en iyi pamuk ipliği loin örgü için uygundur, aynı zamanda bu liflerinden keten, viskon ve diğer karışımlı iplikler kullanılır.

Örnek bir yo ile sütun alternatif ile sığır filetosu ızgara örme ve iki hava dolu hücre ile üç sütun şeklinde döngüler yo. Örnek kademeli bir şekilde sığır filetosu ızgara örgü.  Hücrelerin eklenmesi.  Döngüler provyazyvaetsya yedi hava asansör bir dizi başında boş bir hücre ilavesi için, dönüş ve Sanat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. s / önceki satırın sütun n.

Serisi 2 hava provyazyvaem döngü sonunda hücre toplama ve önceki satırın son döngüde 3 yo sütun yapmak için.  Serinin başında birkaç boş hücre eklemek için, hücre genişleme sayısını hesaplamak gerekir.  Örneğin, 2-hücrelerinin eklenmesi için: sonra hücre yedi döngüler için ortalama hücre kurtarma için 3 hava döngü, örgü st kanca, 2 hava döngü ve Sanat gelen 8 döngü içinde s / n. önceki satırın son sütununa s / n.

Sonunda birkaç boş hücreler son sütunun ortasında 3 yo ile gerekli ve provyazyvaya sütun olarak birçok kez yinelenen, sayı gibi bir tek ekleyin.  Döngüler örgü 5 hava asansör bir dizi başında bir tam hücre eklenmesi için ve sonra kanca üçüncü döngü içinde yo örme sütun, örgü st başlar. s / sonraki st ve st n. önceki satırın son sütununa / HP ile.

Önceki satırın alt kısmında 2 yo provyazyvaem 3 sütun bir dizi dolu hücre sonunda ekleyerek için.  Serinin başında dolu birkaç hücre eklemek için, hem de boş ve hava döngüler miktarını hesaplamak gerekir.

Örneğin, 2 dolu kafesler: 3 hava ortalama hücre için döngü + hücre provyazyvaem de döngüler 5 hava asansör ve kanca dördüncü halkası olan yo çubuklarla örme başlar.  Sonunda her hücre yo 2 ile 3 sütun gerektiren umut yanı biri olarak tam hücre bir numara ekleyin.  Hücre azaltın.

Serisinin başlangıcı hücre çıkarma, üst satır ve Örgü 5 hava asansör döngü başlar önceki serisi ile doğru yazılan bağlantı çubukları geçer.  Bu serinin sonunda hücre çıkarmak gerekiyorsa, sadece kaybolana gereken hücre sayısı dovyazyvayte değil.  Serinin başında Diagonal tog: Serinin sonunda çapraz tog: eğik çıkarma planı sığır filetosu ızgarası: Malzemeler domihobby.ru

yo, yo, örgü rahim, elbise