örgü hakkında

 

Programı tasarımlar bel örgü

desen bel fileto tığ örgü Düzenleri

Şekil. (Şekil 14a örgü, Şekil örme. 14b yoğun motifli bir tablo şeklinde yapılır) adet sığır filetosu çiftleşmelerin yazılı sembolleri nasıl 14 gösterir örnekler. Örgü Programı tasarımlar bel haç (Şekil 15) ile boş hücreleri ve hücrelerden oluşur.

Içinde Boş hücreler kalıpları döngüler ve yo 2 hava bardan oluşur kare arka plan hücre anlamına gelir. Çapraz hücreleri yo ile 2 sütun ile doldurulmuş ızgara hücre anlamına gelir. Bel örme için, tek renkli nakış çapraz için herhangi bir programı kullanabilirsiniz. Uzatma ve azalma hücre ürünleri sığır filetosu viskoz yapılan, yıldızlar ve diğer karmaşık devreler şeklinde, yuvarlak, dikdörtgen olabilir.

Karışık vyvyazat için, bir veya daha fazla hücre arasına artırmak veya azaltmak için gereklidir. Eğer örme döngüleri ve önceki serisi çok sütun (Şekil 16), 8 hava vyvyazyvayut 1 sütun bir dizi başında bir hücre eklediğinizde. Bir numara birden çok hücre, her bir hücre için provyazyvayut 3 hava döngünün başında eklenirse. Ve döngü sonundan 9. on Air hücre ve provyazyvayut 1 sütun az 8 hava döngüler (Şekil

17). Bir dizi provyazyvayut iki hava döngüler sonunda bir hücre eklediğinizde. Zaten yo son sütununda (Şekil 18) örgü alındığı önceki satırın uzak sütun, 3 yo Sütun.

Her hücre provyazyvayut iki hava döngü içinde birden fazla hücre uzantıları bir dizi halinde. örgü Düzenleri kalıpları bel yo& 3 yaş ile 1 sütun (Şekil 19). Birkaç hücre kapatmak için serisinin başlangıcı varsa, döngüler ilgili sayı bağlantı çubukları bağladılar.

Ve sonra 1. hücre için örme 3 hava asansör döngü. Sadece örgü dizi bitirmeden önce, seri sonunda birkaç hücre çıkarmak gerekirse. Malzemeler qvvvp.com

yo, örgü rahim, yo, düzeni