örgü hakkında

 

Fileto tığ

Fileto crocheting çok popüler ve yeni başlayanlar için bile erişilebilir.         Sanat fileto batırın bağlı - sadece boş ve dolu kareler-hücreli bir münavebe bulunuyor.  Teknik fileto dekoratif peçete, perde, masa örtüsü, perde ile ilgili olabilir.         Şık giysiler tamamlamak için ideal bir model taraklı kenarlı Orijinal fileto dantel.

Teknik yapılabilir Bonfile fishnet eşarp, kazak, şal, stoles. Bir örgü kullanıyorsanız         ince deri, model özellikle şık olacak.  Örme sırasında, kolon ve hava döngüler yapılmış temeli bel ızgaradır         tek tek hücrelerin vyvyazyvaetsya desen sütunları doldurularak.  Genellikle fileto desen bir renk konuları tutun.

Farklı renklerde iplik kullanabilirsiniz         vurgulamaktadır desen ve çapraz dikiş gibi ızgara ve daha arasındaki sınır.         Bu çalışma daha zahmetli ve daha fazla sabır ve beceri gerektirir.  Bunu tamamlamak için sığır filetosu örgü ızgaralar ve çeşitli seçenekler kullanıyorsanız.         Iki hava döngüler - en sık kullanılan ızgara sütunları arasında bir yo içeren sütunlar bağlı.

Kare Dolum - yo iki kutuplu.  Bazen iki sütunlu bonfile ızgara uygun         yo ve üç hava onları (daha büyük ürünler için kullanılır) arasında döngüler.         Nadiren ince gözenekli yapılan hangi olduğu sütunu yo tek uçak döngü ayrılır.

Düz model serisi korumak için, bir önceki sıranın üst bar ortasında sütunları yeni bir dizi tanıtmak için gereklidir,         ancak hava döngü altında. Fileto tığAyrıca, rahim örme ses olmalı: bu sütunlar germe önlemek için gerekli         veya üstten döngüler uzanıyordu. Bu dezavantajları önlemek için, sen yarım bir boyut daha küçük kanca seçebilirsiniz         Aynı iplikten örme diğer tür daha.

Bel örme iki-color renk ayarı için nakış çapraz kullanmak caizdir.         Bu gibi programlar kullanırken dikkate nakış ve ilgili kareler miktarında fark almalıdır.  Birincil hava döngü zincirinin sayısı hesaplanabilir: Her üç hava döngü         hücreler + bir döngü aşırı hava bar yerine aşırı bir + üç hava asansör döngü         ilk satırın sütun. Kullandığınız şeması, dolu hücre ile başlayan Eğer         altıncı - sonra yo ilk sütun olarak boş olan varsa kanca gelen dördüncü hava döngü çalışır. Malzemeler maxilee.by.ru

Sığır filetosu, tığ, tığ, hassas, yo