örgü hakkında

 

Örme

Örme - Bu nedir?  Örgü - iğne en ilginç ve yararlı türlerinden birisidir. Ürünlerin günlük yaşamda gerekli, güzel birçok nasıl örgü için bilerek yapılabilir. Örme delikliİçinde bulunduğumuz zamanda, hiçbir kadın moda örme şapka, eşarp, kazak olmadan kendini hayal edebiliyorum. Bu bölümde festival moda ve sizin ve çocuklarınız için her mevsim yanı sıra, her model için ayrıntılı bir açıklama için rahat kıyafet modeli sunulacak.

Bir moda olarak - fırfır, volanlar ve fırfırlar, şapka ve çanta.  Modeller için iyi bir yanı her zaman boncuk, aksesuar, kemer, eşarp, eldiven, vb şeklinde olacak  Fishnet üstleri, etekler ve tunikler, bunlar doğal iplik yapılmış, özellikle de bizim bayan yazında dolap içinde, rutin olarak dahil tığ işi.  Soğuk sonbahar günü geldi?

Nasıl elleri ile ilişkili sıcak bir kazak ya da ceket giymek güzel!  Henüz sıcak bir şey bağlamak için zamanım olmadı olanlarınız, umutsuzluk yok. Burada hızlı ve kolay bağlanabilir büyüleyici modeli, kazak büyük bir seçim en moda renkler, ceket, tığ, erkekler için spor kazak, hem de çocuklarınız için farklı moda şeyler çok çeşitli bulabilirsiniz.  Eğer el sanatları sever misiniz?

Eviniz rahat ve aile ve arkadaşlar için hoş bir yer yapmak için çalışın?  Bütün bu bir sorun değildir, sadece nakış teknikleri öğrenmeniz gerekiyor, ya da tığ işi, ve ne kadar sevimli biblolar yapabilir: peçete, masa örtüsü, yastık ve perdeler sizin ev süslemeleri ve özel bir ruh hali yaratmak. Kaynaklara dayalı vse-sama.ru

Related Posts:
  1. yo

elbise, delikli, tığ, tığ işi, örgü