örgü hakkında

 

Şapka Örme

Örgü kapaklar örgü öğrenmeye yeni başlayanlar için idealdir. Örgü şapka yoÇocuklar için Örgü kapaklar bile bir acemi için çok basit ve anlaşılabilir bir durumdur. Daha sonra şapka ve yaz moda ve hippi tarzı şapka örgü öğrenmek ve sonra bere örgü. Örgü Şapka ve muhtemelen konuşmacı ve kanca ile edebilirsiniz.

Herhangi bir tığ işi şapkalar başlamadan önce, bir model tabanlı yapmak ve istediğiniz stili uygulayın. Örgü kapaklar ölçüler kaldırılması ile başlamalıdır: zamansal tarafındaki üst yanı sıra arka ve yan, ön şapka üst kenarına olan uzaklık, sonra baş çevresini ölçün. Genellikle, örgü şapkalar örgü dişeti kenarı ile başlar.

Örme şapka tiftik astar veya tiftik yün bir dizeye eklemeden mümkün değildir Örme.  A  tığ işi şapka tığ kapaktan, üst başlar ve sonra sarar. Yani şapka örgü düşünün.  Örgü şapka 5 hava döngü başlar ve halka kapalı. Sonra, kapaklar örme 3 döngüler ile her satırı başlayarak daire etrafında devam ediyor

yerine yo ve bileşik hava döngünün son sütununda biter 1. sütun bazı kaldırma.  1. Sıra - yo ile bir ufak halka vyvyazyvaetsya 12 sütunlarından.  2. sıra - 3 döngüler asansör serisi, yo ile bir sütun, tekrar 12 kez 2 hava döngü.

3. sıra - yo 2 bar örgü, ikinci, ama her bir sütunda.  4. ve 5. sıralar - yo 1 sütun, 2 hava döngü tekrar 24 kez, sütun önceki satırın bir sütun üzerinde bağlamak için ise.  6. sıra - üçüncü sıra olarak.  4. sıra gibi, ama örgü çubukları 48 kez tekrar edin - 7., 8., 12. 15 serisi.  9., 10. ve 11. satırları - yo 1 sütun, 1 adet hava döngü, yo sonraki sütun sütun, 2 hava döngü tekrar 24 kez.

16. sıra - sc üzerinde yo her sütunda örme 144 sc, hava döngünün kemer olmadan 2 sütun yo . 17. satır - 3 hava sonra döngüler artış, sonraki sütunda 2 sc, bitmemiş yo 2 kravat bar, onları tepe biri, daha sonra 72 kez ayırmak yapma.  18. sıra - örme 72 sc.  Üst için 3 hava döngüler küçük top vyvyazat ve bir halka içine kapatın.

Onlar başladı Daha sonra, 3 döngüler ile, örgü 2 satır ve bitiş çevresinde her sc 2 sc ile kravat. Sonra yanlış tarafa bağlama, koparmak ve üst dikmek.  Şapka Örgü bir makale yorumları sözcük mavi yazın Malzemeler www.garmoniavdome.ru

, yo örgü şapka, şapka, örme bere alır