örgü hakkında

 

Şapka tığ işi örgü

Şapka tığ işi örgü. Bölüm 1 örgü, tığ işi şapkalar genel ilkeleri hakkında anlatacağım. Bu malzeme ile herhangi bir şekilde bir kap bağlamak mümkündür. Tığ işi üst şapka örme başlamak için en kolay yolu. Kapak boyutunu belirlemek için, baş çevresi ölçülür. Bunu yapmak için, kaş ve boyun üzerinde alnına yatay bir ölçüm bandı tutun.  Dar bant çekin. Bir taç ile örme şapka alınıyor. Öncelikle, bir daire ilişkilendirir. 1. Olmadan sütun aralığı yo (HBS).

Eğer sc örme daire, daha sonra 3-EP ile örgü başlayın. Daha sonra 6 sc örme kanca son döngüde. Şapka tığ işi şapka ÖrgüSonra, örgü her sırada 6 sc eklenmesi ile, bir spiral bir dairedir. Sehma 1. 2. Güçlü bar daire.  Nasıl örgü katı bar bölümüne başvurun. Örgü daire polustolbikom kapanır 4-VP ile başlar.

Döngüler ile daha kararlı sütun sekiz katı sütunlar artacak VP 7'nin ufak halka içinde ekleme, kaldırma ve bağlama için 2 EP olun. Birkaç polustolbikom kapatır ve tekrar bir döngü asansör yapmak. Sonra, örgü, 8 katı sütunlar her satır ekleyerek.  3. 1 sütun açısından yo (S1N). Örme daire polustolbikom kapatan 5-LP ile başlar.

Kaldırma ve bağlama, 12 S1N olacak kaldırma halkaları ile EP 11 daha S1N gelen ufak halka içinde takmak için 3 EP olun. Birkaç polustolbikom kapatır ve tekrar bir döngü asansör yapmak. , Örme, bir satır ile 12 S1N gelecek sözlerine ekledi. Grafik 2.. Örgü, tığ işi şapkalar artış yürütme yöntemleri.

Akla Örme ilk satır sütun sayısına göre takoz ayrılabilir. Yani, HBS, 6 kama olduğu güçlü çubukları için 8 kama ve S1H için 12 takozlar olduğunu.  Kazanç altında çeşitli şekillerde verecek çeşitli yollarla yapılabilir. Birbirimizi üzerinden kazanç yapıyorsanız, o zaman bu yerde görünür bir köşe üretmek ve bunun yerine bir daire bir çokgenin olacaktır. Ama bazen ek fırsatlar sağlayacaktır kap.

1. Kama son sütununda yapmak her zaman artırın. Bu durumda, aralarında artış gözle görülür bir çizgi ile simetrik dilimleri elde edilir.  2. Her zaman kama ilk sütunu gerçekleştirmek için artırın. Simetrik kamalar, bunlardan çizgi boyunca göze çarpan artışlar, doğru hafifçe eğik elde edilecektir.

3. Birbirleri üzerine yerleştirilir, böylece her bir kama bir performans elde edin. Kazanç vardiya en kolay yolu hemen önceki satırdaki kazanç sonra döngü içinde provyazyvat 2 sütundur. Bu durumda, görünür kenarları düz daire dışarı dönecek.  Kaynak: Mod Dergisi. Kaynaklara dayalı www.liveinternet.ru

Related Posts:
  1. tığ
  2. mayo

örgü kapaklar, şapka, yo, yo