örgü hakkında

 

Şeklinde şapkalar farklı

Özellikle ilgili Şapkalar ve bereler - bu, bütün bir yıl boyunca giymek bizim gardırop parçasıdır. Tüm bunlardan sonra, sıcak bir kış için şapka ve yazlık panamku olarak bağlayabilirsiniz. Soğuk sıcak veya güneşten korumak için: Her şey bizim iplikten örme ve hangi amaçla, buna bağlıdır. Yoğun bir model sıcak şapkalar için uygundur ve örgü veya delikli aydınlık yaz panama şapka ya da için. Bu yazıda, bahar için daha uygundur onların kapakları, almış.

Bahar gardırop ve sıkıcı kış yorgun pişirmek için zamanı, ben parlak renkler ve bahar çiçekleri istiyorum.     Bu tam bizim kapaklar vücut bulur. Kanca bir aşığı, bu küçük mucize ile, farklı şekillerde şapkalar ilişkilendirebilirsiniz biliyoruz. Bu küçük ve dar kapaklar, sweatshirt ve kapaklar, earflaps ile şapka, onun kap, küçük alanlara sahip şapka, mümkün olduğu kadar ve büyük ile.

Zevk ve mutlu olacağım birini seçin. Bizim koleksiyonunda tüm şapkalar programlarının açıklaması ile verilen ve her görüntünün altında bir sözcük veya TANIMI olduğunu vardır ÖRGÜ DESEN, yeni bir pencerede kelime üzerine tıklayarak model açıklamasına açılacaktır. Bunun için ilk önce olsa kışın yeterince sıcak ve zaten bahar moda parlak ve pozitif, şarkı, sen donarak ölür izin vermez.

Sonraki modeli, küçük bir değil, karmaşık, ama nasıl dekore orijinal görünümünü.     Şu anda bir başka parlak, aynı zamanda çok güzel bir kap bağlantılı eşarp, tam, ancak yalnızca benzer bir programıdır. Bir sonraki model - bazı alanlar. Bir kap romantik bir kız bir görüntü oluşturur I düşünüyorum. Bu kış için bile uygundur. Tamamlamak için, eldiveni ilişkilendirebilirsiniz ve bahar için sadece ihale.

Sonbahar renkleri de olsa daha başka set.     Hayal gücünüz ısıtma için şimdi bir başka parlak kapak ve bir model (hiçbir açıklama). Kaynaklara dayalı kruchcom.ru

Related Posts:
  1. elbise

şapka, örgü şeması, narin