örgü hakkında

 

Nasıl Örgü alır

Nasıl bir şapka alır örme

şapkalar bazı oldukça yaygın şekli vardır: bere  tip fes veya kafatası kap, bir kap yuvarlak ve uzun kapakları.  Nasıl örme bere için.  Bir form yaratma açısından en kolay iştir. Öncelikle, olan çapı bir daire uygun yaklaşık 27-35 cm

Bu değer, alma, hem de moda yapmak istediğiniz biçimine bağlıdır. Örme bere bu satırı satır yüksekliği 1 ila 5 cm aralığında yüksekliği ardından da formda bere üzerinde çok bağlıdır.  , Kat düz kısmı aşağı giyinmiş ve kırışık hacimli oluşturmak alırken. Düz bere büyük bir kısmı, daha fazla hacim.

Taksitli alt kısmı, düz bölümden sonra yerine artar taksitli Aralık hangi.  Çalışma sonunda uygun belirlenir. Alır başını sıkıca oturuyor olmalıdır.  Fez kapak tipi veya takke.

Artışlar geleneksel aralığı ile böyle bir başlık çetelesini için. Boyut kap tarafından belirlenen dairenin bere çapı aksine.  Çevresi = 2/Pi * R.: Her şeyden önce, onun ölçüsü baş çevresi kapalı alan, formül hatırlatarak, dairenin yarıçapı bulmak Daha sonra bir kap 56 büyüklüğü, dairenin çapı hafif streç mayo 16-17 cm alınabilir zaman.

17 cm sonra artar ücretsiz kapaklar örgü düz kısmına geçmek çapı ilk daire ilişkilendirmek için kap veya fes takke en basit tip örme zaman Yani,. Bu bölümün yüksekliği genellikle bir yere 12-14 cm ortalama bağlantı ile belirlenir  Hat yuvarlak kap.

Yuvarlak bir şekil altına almak için, ilk dairenin çapı uygun büyüklükte kap yuvarlama alt verecek birkaç satır, kravat gerekir almak için, sonra daha küçük, yani 10-12 cm alınır.

Orta kısmı örme ise her satırda daire sc örgü, 6 sc (S1N S1N 12 örgü at) eklendiğinde, ya eklemeler olmadan 3 sc (6 S1N) veya alternatif satır ve satır üzerinde üst üste eşit ekleyebilirsiniz 6-eklemeler (12 S1N eklemeler için). Bağlayarak bu dizi birkaç kap şekil almaya başladığı görülmektedir.  Sizi eklerseniz  iki kez ve kenar kapakları ölçmek, size kapak boyutunu alabilirsiniz.

Şeklinde bir katlanmış uzunluğu kenarında yaklaşık 27 cm (2 cm mayo streç bırakılmalıdır) olmalıdır. Sonraki örgü tam olarak bu model (12-14 cm) için gerekli olan yüksekliği için olmadan artar yuvarlak gidin.  Uzun kap kap.  Kapakların Bu form iki şekilde elde edilebilir. Her satırda artış geleneksel bir dizi bir dizi ilişkilendirebilirsiniz: HBS artar 6 artış 12 S1H için vardır. Daha az almaya çemberin çapı, yani 6,9 cm

Sonra sağ boyutunu kap yuvarlamadan daha fazla satır bağlanacaktır alır.  Bu ödeneklerin satır ile dönüşümlü, ve onlar olmadan, ya da her satır artışların yarısı sayısını almak olabilir.  Örgü başından itibaren daha az arka arkaya artar bir hale, bir daire içinde yapılabilir örme İkinci yöntemde. HBS artar 5 ve her satır artışların S1N -10 için.

Örneğin, arka arkaya bir kazanç, boyut örme kap performans.  Aynı zamanda alt formu önceki yöntemin aksine, onu değiştirmek zordur, baştan verilen bir elde ve.  Kaynak: Mod Dergisi. Malzemeler kru4ok.ru

şapka, bere, örgü