örgü hakkında

 

Yaz

Örme yaz kap başak

Yaz tüm hızıyla ve iyi güneş ısıtır. Böyle zamanlarda mutlaka kabul edilmez olarak biz buna sahip olsa bile, bir şapka giymek zorunda. Ama güneşlenme, ışık unutmayın  ya da şapka.  Parlak bir kravat ya da küçük kap panamku kendiniz sundu.

Model ve Kravat, tüm şapka açıklaması (her görüntünün altında birlikte verilir seçin, kelimenin üzerini tıklayın  tanımı).  Bu şapka güneşli bir sahilde bir zorunluluktur. Örme için şapkalar gerekli: sentetik Rafina-120 gr. kanca ve 2.5  Benzer bir şapka, ama alan daha büyüktür.

Model Studio Damla tasarlayın.  100 gr: aşağıdakilere ihtiyacınız için şapka Örme. düz renk iplik ve kanca siklamen 4.  Mor şapka ve çanta svyazanyP kanca. Örme için ihtiyacınız olacaktır kap: 60 gr iplik Nergis tsvetaP mor% 100 pamuklu (400m/100gr.) Cap, 40 g çanta için biraz pembe iplik, bir kanca 2....  Panamku eğik İlginç, nasıl bilmek gerekir örgü, tığ, ve konuşmacı.

küçük, koyu mavi kapaklı örgü topu mükemmel bir tamamlayıcısıdır.  Sadece bir saat bağlamak diğer küçük kap.  Parlak panamku ve korse, plaj için büyük bir set.  Eğer panamku sevmiyorum, o zaman belki burada kenar boşluğu olmadan bir başlık bu gibi olacaktır.

İlginç şapka, yapılan rahim model Kaynaklara dayalı dashkindom.ru

Related Posts:

kanca, tasarım, örgü, örgü iğne