örgü hakkında

 

Örme kap

Bu güzellik Linda yaratmıştı.  İplik: Suite (fuşya ve biraz da kendi kendine) - yaklaşık. 30g, Bebek Polar (Yeşil) - ca. 10 gr.  Konuşmacı: № 2.5  Kanca: № 2.5

Boyutlar: Genişlik yaklaşık 44 cm, yüksekliği yaklaşık. 16 cm  12 cm yükseklikte, ben parlak pembe bir dizi sona erdi ve dovyazyvat soluk pembe vardı.  Kel ve ilginç - yaprak Vidocq hiçbir süsleri incir döndü.  Daha iyi rezinchatosti için lateks parçacıkları eklenmesiyle 2.5-3 cm Kaburga 1x1.  Daha sonra 6 parçaya + Kenar her şeyi bölün.

Boşlukları uzun inci viskoz (bir lastik bant 1x1, kişi / izn yerini değiştirmek için sadece her 2 satır gibi) doldurmak için her tarafında 1H ters örgü, çerçevelenmiş örme bir 2x2 için saçlarını her bölümünde.  Desen: Her 2 satırın her tükürmek 1H 13 cm örme düz, sonra Aralık - Başka bir 3 cm, sonra bir iplik ve sıkı parçacığı üzerinde kalan STS çıkarın.  B / n ve dovyazat takimizhe Sanat w / o önce pigtails için kanca bağlantı 7. sütununda, 21N çevirin.

Sonra da aynı şeyi son döngü devamı 1. w / o, 2 STS, daha b / n aynı son döngü 2 çorba kaşığı, ve barlar w / o ters yönde tutturmak için devam örgü, sonuna bir sütun nedovyazav.  Daha sonra önceki satırın sütun halkalar sadece arka yarısı alıcı, 6 döngü etrafında ve sonraki satıra örme olun. Bend neredeydi 2 döngü, 1 çorba kaşığı yapmak w / o, 2 döngü, 1. w / n, ve diğer tarafta devam ediyor. Kadar 3 çorba kaşığı için nedovyazyvat sonunda.

Son örgü, zaman yaprağın her iki tarafında 5 pico (9), ve son Picot bağlamak sonra sona nedovyazav 5-6 bar başka bir dizi, bir polustolbik yapmak, sonra izn. 2 tane daha polustolbika ve güvenli bir konu altında dizi yan.  Aşağıdaki yapraklar tarafında son pico sarılmak çiftleşme zaman, hangi son pik seviyesi civarında, son 1-2 serisi için, komşu yaprak alt tarafına aşağı kaydırılır.

Diğer bağlamak için yaprak viraj içinde son satırda.  Bu yüzden 6 yaprak inşaat çıkıyor.  Tüm kuyrukları Kilit ve gizlemek.  Dekoratif halkalar için: 3s bir zirve yaparak, küçük bir yaprak (değil 21 döngüler ve döngüler temelinde 8 söylemek) kravat, bu yüzden de Kadoma satır 2 sütun, nedovyazyvaya asılı değil. Serisi - let (as normal bir yaprak 9 satır aksine) 6-7 söylüyorlar.

Güzel shnurochek uzunluğu yaklaşık bend ve orada bağlamak için son satırı dovyazat içinde. 10-12 cm (sözlerini teknoloji açıklayamaz örgü değilim, kim bilir gibi).  Belirli bir süre (yaklaşık 25 cm) uzakta tutun, bu yüzden, ve tüm bu dikmek Mesajını başlık. düzeltmek için konu.

Eşleştirme merkezleri, yaprakların bir kapak yapısı için uygulayın. Kablolarının kuyruk Vdet iğne (oh, ne hece) ve dikkatli merkezleri için dikmek, bu yüzden shnurochek merkezi olarak yaprakların bol bol büyümüştür.  Aynı zamanda küçük bir kağıt parçasından yetişen yerin yakınında shnurochek yakala. Güzel bir dikey döngü alın ve kordonlar yaklaşık kesme tarafına yapışmasını. Üzerinde yaprak sarkan 2 cm.

Için büyük hayır, gelişigüzel sarkan onların olumsuz yanlarını (iyi, bağlanırken daha düşük kabul edildi kim ... olanlar) şapkasının köşesine dikili bırakır. Sadece biraz, ca.  Kenarına 1,5 cm.

Berry: bir halka bağlı 3 döngüler, kaldırmak için bir döngü, bir kravat halka bir dönüş ile döngü genişleme, bir daire içinde örme her zamanki gibi en iyi başka bir 2 satır (bağlanmak için 6.7 cm / b / n, sonra Her satır ve birlikte 3 çift bağlamak sütunun bir sonraki satırda, loop ve son sütun) kaldırma karışımı (Aralık yapılmış olarak) - keskin eğri oldu. Ve iplik sıkın.  Sonra meyveler içinde kanca diğer tarafında, her iki hepsi kuyruk itti. Kaynaklara dayalı club.season.ru

Related Posts:

kanca, örgü iğne, şapka, döngü örgü