örgü hakkında

 

Şapka örme

Şapka alır örme

sonbahar ve kış - biz saç ve soğuk çok başını korumak için ne aşağı koymak gerekir yansıtacak bir zaman? En çok ısı onu geçer - Ayrıca baş sıcak eğer, sonra dondurma çok daha az olacağını biliyorum. Yeni sonbahar-kış 2010-2011 moda tasarımcıları tüm hava ve stil için şapka büyük bir seçki sunuyor. Örme kapaklar.

Bu sezon, Salı kapaklar örme Ancak, daha önceki sezonlarda, moda vardır.  Bu fishnet, sıcak şapka, örme şapka ve renkli için tasarlanmıştır. Özellikle örme şapkalar moda taklit el örgüsü vardır.  Earflaps ile Şapka.

Şapka-ushanok olmadan kış hayal etmek zor.  Bu kapaklar mükemmel dondurucu soğuktan kulak ve kafa korur. Yeni sezonda bu tür kapaklar tekrar alakalı.  Doğal ve suni kürk olarak üretimi için kullanılır.  Kürk şapka.  Kürk, yeni sonbahar-kış 2010-2011, en moda malzeme. Yani moda kürk hayran dikkat ve şapka ödenmez.

Ses kürk bere, şapka. Ya da küçük, dar kafa ve kulaklarını kapatarak.  Bir şapka.  Hat - Kadının bir çekicilik veren en şık şapka.

Tabii ki bu sezon, tasarımcılar bu Headdress, sahipsiz bırakılmış değil. İlgili - Mary Kalos tarzında geniş kenarlı şapkalar.  Deep - erkek gibi şeklinde.  Ya da daha özgün: tencere veya silindir.  Özellikle LadyOk için Alain Sazonov. Kaynaklara dayalı ladyok.ru

Related Posts:

bir kap, delikli örgü alır