örgü hakkında

 

Şapka Örme

Bu resimleri gösterildiği Caps, kalın yarı yün iplik ile ilişkili bulunmuştur. Iplik herhangi bir üretici Fit. Ana Sayfa: 100 gram makara iplik 100-150 m olmalıdır. Örneğin, iplik Semenovskaya "Arina" (123 m/100 g) uygun olacaktır.

Örme iğne kapaklarıkalın bir konuşmacı 6 atın. Beş konuşmacı tarafından örme herhangi onurlu çorap veya çorap gibi uzun kap. Biz yavaş yavaş taç doğru hareket eden, kenardan başlayın. İki konuşmacı yaklaşık 60 döngüler işe *.

Bu kafa ortalama çevresidir ~ 55 cm Başlık, tellerini, çok iyi uzanan bağlı, ama tadı döngüler birkaç ekleme / çıkarma yapabilirsiniz. * Eğer ince bir iplik ile örme şapka karar ve ince konuşmacı varsa - buna göre arttırmak için gerekli döngü sayısı. Bazen kendi başının bazı iplik döngü gerekli sayıda almak için birkaç deneme yapmanız gerekir.

Örgü üst denemek - sığmayan - çözülür. Aranan döngü halka bağlayan dört konuşmacı arasında dağıtılacak. Beşinci kol - çalışıyor. Yerde dönmüyor, her zamanki tuval saten ön olarak etrafında Örgü. Bir süre sonra ürününüzü bir kap gibi daha fazla olduğunu fark ederken.

Aklını uzun örgü kap değiştirirseniz, karar sıkıca eğer, burada bitirebiliriz - uzunluğu 30 cm civarındadır kadar Örgü genellikle yeterlidir. Içlerinden döngü veya üst streç Kapanış ve dışarı içinde iplik kuyruk düğüm çeker. Güçlendirilmesi, geri gelir ve kapak hazır değil.

Bunu takabilirsiniz. Kaynaklara dayalı cmapywka.ru

Related Posts:
  1. örgü mayo, delikli
  2. tığ işi

kap, döngü iğne