örgü hakkında

 

Örgü örme şapkalar

Eski elbise bazı yeni şapka almak için ne bir gardırop çeşitlendirmek için daha iyi bir yol vardır. Ve hatta daha iyi - kendi elleriyle yaratmak. Eğer tığ ya da örme aşina iseniz, ve  Eğer herhangi bir sorun için kapaklar örme, bu podnadoevshie şık yün ceket demi beretkoy yenilemek, örneğin mümkündür. Ya da her yaz kıyafet veya hafif pamuk şapka panamku süsleyin.

Doğru tarzı, size şapka modelleri büyük bir koleksiyonu birkaç sayfa toplanan ve attılar web sitemizdeki "Örme kapakları" olarak alabilirsiniz.  Bu, bir aşağı başlığa bir şapka çeşitli çocukların, erkek şapka ve kadın çeşitli modeller için şık ve pratik şapka, bulabilirsiniz.  Çok ilginç vardır  hatta eşarp, eldiven, eldiven ve bir çanta ile kitleri örme.

Bize sağladığı numuneler üzerinde örgü bereler için mümkün olduğunca kolay, biz açık ve ayrıntılı bir plan, onun uygulanmasına ilişkin detaylı bir açıklama vermiş her model. Onlarla birlikte, yeni başlayanlar için bile  Örgü bere, eldiven, şal  oldukça kolay ve eğlenceli olacak.  A  Bizim koleksiyon cesur eşarp ve özgün stiller örme sadeliği de ilginizi ve iğne ve kanca kadınların eline var hiç kim olabilir. Kaynaklara dayalı www.uzelok.ru

Related Posts:
  1. pinetok, desen

örme şapkalar, örme bere, şapka alır