örgü hakkında

 

Eğlenceli Örme

Örme eğlenceli ve popüler ve tığ ile aynıdır. Modelleri ve kalıpları bağlı konuşmacı büyük bir varyasyon sayısı. Kadın dergisi  bu çeşitlilik. Bu sayfalarda, ilgili modeller var konuşmacı ve her yaşa ve zevke bir kanca.  Dergi ve kitapların en son güncellemeyi bulmak için, haber bölümünü kullanın  Arapsaçı Kasım 2007'de. Fantasy düşer. Klasik.

Koleksiyonunda desenler. Çocuklar. Yaka mor kazak. Çapraz oyalamak. Çizgili Raglan kazak  2008 Özel Sayı bir top.  Şapka, eşarp ve eldivenleri.

19 şık ve pratik modelleri  Mayıs 2008'de bir top. Melange çalışma.  Kareler ceketler.

Kızlar için ayarlayın. Bandaj ve bir sırt çantası.  Aralık 2008 arapsaçı. Kraliçe Yılbaşı  Ocak 2009'da bir top. Kış rengi.  Moda. Sovyetler.

Copyright çalışır. Beyaz giymiş. Kış modelleri. Bunlar ev sahipliği yapıyor ...  Şubat 2009 top.  Kış eğlenceli.

Sizin canlılar. Çocuklar.  Ücretsiz rahat şeyler. Altın başak.  Mart 2009 arapsaçı. Bahar rüyalar.

Moda. Sovyetler.  Yazarın çalışıyor.  Çocuklar.

Erkek Stil. Bahar ruh hali  Nisan 2009 arapsaçı.  Bahar dönüşüm. Çocuklar. Erkeksi tarzı. Şık renk.  Mayıs 2009'da bir top.

Gökyüzünün rengi. Bir fermuar ile Kadın mor kazak.  Şerit. Elegance. Turuncu ruh hali.  Temmuz 2009 top.  Moda genç kadın ile birlikte, yaz sezonu için hazır hale getirme

2009 yılı Ağustos ayında bir top.  Yeni öğeler Beachwear: öne çıkarın nasıl  Dergi ve kitapların en son güncellemeyi bulmak için, haber bölümünü kullanın Malzemeler www.nastusia.ru

şapka, örgü, tığ, tığ işi desen