örgü hakkında

 

Sıcak örme şapka

Şapka: Şapka, kep, şapka, beretki, kapaklar ... kadınların gardırop Bugün başlık, ne yazık ki, mütevazı bir yer alır. Hiçbir aksesuar parlak, daha çekici ve pratik olmasına rağmen. Görüyorsunuz, örneğin, sıcak örme cap Soğuk havalarda sadece sıcak, ama şık bir şekilde yapacak ve geniş kenarlı hasır şapka unutulmaz romantik bir ruh vermek ve yakıcı güneşten korur.

Bu noktada diyebilirsiniz ki, ve şapka olmadan biz yapamayız! Bir kez kadın şapkaları ve oluşturma işlemini, bir sanat formu olarak kabul giyiyor. Hatta kadınlar için evli olmayan kız, evli kadınlar ve dul modelleri, özel şapkalar vardır. Kurdele, dantel, renk, genişlik ve kap yüksekliği alanlarının uzunluğu - bu o kadın moda sıkı bir kıyafet resmedilmişti.

Bu arada, her yıl bu süre içinde değişmiş şapka moda, bazen her mevsim, naimodneyshimi şapka ile karton kutular otobüs ve şapkalar geleceği metresi ve moda mağazaları gönderilen gemilerde sık yolcu edildi. Şapka XX yüzyılın 20 yaşındaki kadın giyim zorunlu bir konu idi. Moda şapkalar bayanlar moda kaybolması kadınlık ve çekicilik pay kaybetti ile.

Neyse ki tasarımcılar yine ince ve zarif bir şapka yönelttiler ve üst üste ikinci sezon için, dünyanın tüm bayanlar hasır şapka ve kumaş büyük harflerle göstermek ve! Diğer modeller, şapka gelince, biz güvenli bir şekilde onlar rağbet tekrar olduğunu söyleyebiliriz. Bugün hemen hemen tüm markaları kendi koleksiyonlarını dahil etmek bir görev düşünün, ister bu sonbahar-kış veya bahar ve yaz, kadınlar için şapka.

Sıcak örme şapka alırOnların temel stil alır - sportif ve rahat: Bir kap, klasik reperskih için, kep, Panama şapka, bere, kep, örgü cap, earflaps ve diğer pek çok model ve çeşitli şapkalar. Bir başlıklı bir yılın herhangi bir zaman için, bu bağlı olarak, üreticilerin bazı dokuma ve kumaşlar aldı.

Örneğin, sıcak mevsim için kadın şapkaları - şapka, kep, Panama şapka vs - Kafa derisinin havalandırma, tekstil ya da örgü malzemeden imal edilmiştir. Yün, akrilik, kürk, deri, vb: - geç sonbahar, kış, erken ilkbahar - şapka daha dayanıklı malzemelerden yapılmış soğuk sezon için Bu malzemeler ısıyı iyi muhafaza eder, ancak sonbahar ve kış soğuk konforlu ve rahat, ve kötü hava olacak çünkü.

Şapka ve kep, şapka ve Panama şapka giyin - ve her zaman en önemlisi şık ve modern bir görünüm ve edeceğiz - rahat! 100! Malzemeler www.wildberries.ru

örgü, şapka alır