örgü hakkında

 

Kulaklı şapka

kulakları Hood Binme yoBu şapka alın, boyun ve kulak üst, baş çevresi tam olarak yüksekliği uygun. Bu kış kap içinde yaşlılar için rahat olacak. Sezon için de flört tarzı örme çorap veya hafif güncel bilgiler üzerinde bir kap bağlayabilirsiniz. Örgü konuşmacı kulaklarıyla şapkalar. Yazarak, kulakları örgü başlayın konuşmacı 3 döngüler. Daha sonra her sırada iki döngüler tarafından her iki tarafta kişisel eklenti. Artar provyazyvayte olmadan ters örgü satırları.

Gözün genişliği 14 döngüler eşit olmayacak kadar Yani Örgü. Sadece ikinci göz kravat. Sade kulak hem oksipital ve frontal bölgelerinde döngüler gerekli sayıda alarak, hava bağlamak döngüler. Yuvarlak kulakları ile Döngüler, bağlantı ve 10-12 cm Kravat, daha sonra 8-10 adet döngüleri bölmek ve her dip çizgiden bir döngü üzerinde götürmek her parçasının sonunda. Kalan 16-20 döngüleri iğne üzerinde toplamak ve içine sıkı çekin.

Kenar şapka kravat tığ işi olmayan sütunlardan birini satır yo veya dantel. Bu şapka şeritler veya büyük şeklinde örme halatlar ile dekore edilebilir, bağlı ve olabilir bir şal gibi iki uzun kulakları. Özellikle sizin için, P. Zevkle Örgü malzeme hobi-rukodelie.ru

Related Posts:
  1. örgü mayo
  2. Örme patik - Bebeğin ilk ayakkabı

döngü, örgü, yo, örgü, yo, konuştu