örgü hakkında

 

Ben kulaklı şapkaları seviyorum

Ben kulaklı şapka aşk, bu nedenle tasarım şeması örgü kulakları ile Şapka bana oldukça uzun bir zaman aldı. Ben iş şapka örgü ve örgü şapkalar tadını biliyordu Liveinternet, arkadaş istedi. Örme şapkalar Ben pek çok yeni model ve tüm ben çiftleşme sürecinde doğru kendini ortaya. Bu program ile ilgili

A kapakları  farklı renk çeşitliliği, yani biraz sipariş üç (tüm farklı renk) ve elbette kendim için biriydi, parlak olduğunu.  Benim için bu süreç ilk alırsın bilmek hiç de neredeyse sihir gibidir. Bu yüzden bazen bu like it yoksa kapak kısmı, bağlı gevşetin. Ben hazır düzenleri için örme şapka sevmiyorum.

Ellerimde tamamen benzersiz şapka doğumundan beri kendinizi mahrum istemiyorum yaratıcılık, zevk, bir sır  Bu deneyim kulaklara ile şapkalar örgü tekrar ve kendilerini benim gibi kabarık beyaz top ve kulakları ile şapka, kravat hazır olup olmadığınızı Mesela, gerekir:

70 yağlı beyaz iplik gram (akrilik yün) ve kabarık iplik 50 gram çim beyaz konuşmacı 6  Önce iplik kalınlığı ve baş hacmine bağlı olarak döngü sayısını hesaplamak gerekir. Ben 85 aldım.  8 cm sonra örme çim beyaz iplik kravat lastik bıçak yüksekliği ihtiyacınız var ve çim zor diğer iplik daha örme gibi, jartiyer geçerlidir.

Provyazyvaem 4 yüz döngü dizi ve eşit olarak her sırada 8 döngüler azalma başlar. Son birkaç döngüler bir iğne ile toplanabilir.  Sonra arka kapağı (boyun üzerinde olan) örgü kulakları ve birlikte örme vardır. Beyaz iplik 50 döngüler alma ve lastik bir bant kravat 2 cm

close 12 döngüler ortalama sonra. Pin kaldırmak için bir taraftan 19 döngüler.  Diğer taraftan 19 döngüler bir lastik bant kravat devam ediyor.  Sonra Provyazyvaem 2 beyaz iplik cm, iplik çim beyaz 2 sıra 2 sıra alternatif. Yani örme 15 cm sonra onları tombul yapmak için kulak kenarına çıkarmak gerekir. Birlikte önümüzdeki üç döngüler birlikte iki döngü her iki kenarlı örgü ilk satırda.  Daha sonra kalan STS kapatın.

Sonra sadece ikinci göz örme.  Kulaklı şapka üst ve alt diker.  Olmadan kanca bar Bağlama yo iki sıra kenar tüm kap. Daha sonra bir çim çiçek fincan bağlanmak ve boncuk veya sedef düğmelerle kulakları bunları dikmek olabilir.

Burada aynı düzeni tarafından ancak farklı renklerde bağlı kulakları şapkalar vardır. Iplik Ton çim çok beklenmedik renk kombinasyonları bir araya veya ses tonuyla sesini seçmek olabilir.  Riga'dan benim okuyucu Irina Filatova biri, benim açıklamalar kızı için şapka örme ve lütfen bana bir resim şapka gönderdi.  Hat biraz farklı oldu, ama çok sevimli!

İrini kızı uzakta yaşıyor ve o bu şapka da fotoğraflandı. Okuyucunun da şapka resimlerini görmek ve tam olarak ne model Irina değişti bulmak için ilginç olacağını düşünüyorum.  İşte o şapka örgü oldu diye yazar budur: kulakları jartiyer ile başlayan Örgü, sonra hafifçe ense ve kap doğru yuvarlanır. Tüm döngüler jartiyer ve sitokinet alternatif, bir iğne ve örme taç toplanan.

Temelinde yapılır. Sonra baş ve diş çim kenarında bir kanca bağlı * *.  Böylece, bu şekillenme içinde, benim bile daha konforlu tam kroennymi kulaklı bir kap çetelesini. Buna ek olarak, Irina ayrıca pom-poms süslenmiş ve kulakları dizeleri için yapılmış bir şapka (soğuk nedeniyle çok değerlidir!)

Daha fazla fikir ve fotoğraflar için Irina için teşekkürler!  Çok başka biri benim deneyim kullanışlı geldiği memnun oldu. Malzemeler tvoe-uvlecheniya.ru

şapka, örgü bereler, örgü elastik, yo, örgü şeması, yo